Лавандулов спирт?

  • 24 467
  • 26
Ползвате ли лавандулов спирт за нещо и ако "да" за какво.
Виж целия пост
# 1
Знам, че успокоява кожата. След епилация примерно.
Не използвам, защо?
Виж целия пост
# 2
Знам, че успокоява кожата. След епилация примерно.
Не използвам, защо?

Ами питам просто. Защото се продава в аптеките, а никой не го използва. За какво го продават тогава не е ясно. И от тук никой не го ползва  newsm78
Виж целия пост
# 3
Гоня комарите с него лятото.
Виж целия пост
# 4
Гоня комарите с него лятото.

Ама пръскаш из стаята ли или как? Или се мажеш с него. И миришеш на лавандула после и комарите бягат. Така ли Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Използвам го за успокояване на кожата, след като съм прекалила с плажуването.
Виж целия пост
# 6
Ама пръскаш из стаята ли или как? Или се мажеш с него. И миришеш на лавандула после и комарите бягат. Така ли Simple Smile
Да, наливам в шише с пулверизатор и пръскам.
Виж целия пост
# 7
Ама пръскаш из стаята ли или как? Или се мажеш с него. И миришеш на лавандула после и комарите бягат. Така ли Simple Smile
Да, наливам в шише с пулверизатор и пръскам.

И вярно ли гони комарите? Ама после пък цялата ти къща мирише на лавандула сигурно. То не че е лошо де, ама...
Виж целия пост
# 8
Доста си подробен,в гугъл вероятно има доста информация по въпроса.
Виж целия пост
# 9
Ползвате ли лавандулов спирт за нещо и ако "да" за какво.

Защо питаш, някой да не ти е подарил и да не знаеш какво да го правиш?  Laughing
Баба ми се маже с него, ползва го вместо дезодорант.

П.П. Вече и КМ ли ще завладяваш, Боре?  Thinking
Виж целия пост
# 10
Боре, навеждеш ме на мисълта, че аз наистина не знам за кво се използва тоя спирт ooooh!
....(освен, че някои баби го ползват за дезодорант, де....явно) ooooh!
Паси, сигурна ли си, че не го ползва,
за да гони молците от пуловерите си? Thinking
 ....ама в пулверизатор ли си го сипва, или.... newsm78 Joy
 
Виж целия пост
# 11
Доста си подробен,в гугъл вероятно има доста информация по въпроса.

Сигурно има, но на мен ми беше интересно дали настоящите красиви мами използват лавандуловия спирт. За техните баби вече разбрахме че го използват като парфюм. Simple Smile
Имам една опаковка лавандулов спирт и на нея пише че се утопребява като: "антисептично и ревулзитивно средство" каквото и да значи това. Мен например ако ми излезе пъпка някъде, я мажа с лавандулов спирт и минава... Та си помислих че и красивите мами можете да си мажете пъпките с лавандулов спирт... Ама явно освен за гонене на комари никой за друго не го използва.
Виж целия пост
# 12
Ползваме го в офиса са почистване на клавиатура, телефонни слушалки и мишки. Почиства добре замърсени табла на коли. сенници, предимнно пластмаса почиствам с него.Но моя племенница ме светна зимата, че си обтрива лицето с него след което слага мазен крем. Тя има красиво и чисто лице.Лично аз на лице не бих сложила, мисля има исушаващ ефект.
Виж целия пост
# 13
Аз лично не ползвам такъв спирт
Виж целия пост
# 14
не ползвам , много ми е тежка миризмата му  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия