Каска за прохождане-използвахте ли и струваше ли си?

  • 1 629
  • 18
Аз попаднах на ето тази: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_169&products_id=1983 и много се зачудих дали да не купя като гледам как понякога тупва малката сладка главичка, колкото и да го пазя? Sad
Имате ли впечатления? Моля, споделете.
Виж целия пост
# 1
Не съм купувала дори и наколенки,а за такава каска изобщо не ми е минвалало през ум.Няма смисъл,дори да се удрят,така се научават по-добре да се пазят,нека си създава рефлекси.А и ударите не са чак толкова жестоки,че да трябва каска.
Виж целия пост
# 2
не съм ползвала нито каска нито наколенки  Naughty
Виж целия пост
# 3
Ако прохожда с мотор си е направо задължителна.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам Peace - като се има предвид като дивачка имам вкъщи, каската ме е спасявала доста пъти от пукване на глава. В момента прохожда и нито се спира,нито пък има рефлекси да се пази ooooh!
Виж целия пост
# 5
Не съм ползвала нито каски, нито наколенки. Детето ми не се спираше на едно място, постоянно падаше и се удряше, но последствията (травми е силно казано) изобщо не бяха сериозни, а и така се научи да се пази.

Ако прохожда с мотор си е направо задължителна.  Laughing

 Peace Peace
Виж целия пост
# 6
Добре са ги измислили, обече повечето деца не позволяват да им се сложи такова нещо на главата, иначе наколенките са добри и вършат работа, но за каската не съм сигурна че ще успеете да я задържите дълго на главата, особенно в летните месеци
Виж целия пост
# 7
Въобще не съм знаела, че има такова чудо!-за каската
Купихме наколенки, но само 1 път ги сложихме.
Мисля, че  няма нужда от каска, наистина.То самото прохождане не е толкова опастно откъм падания.после е по-страшно, когато си мислим, че могат да ходят, когато се затичват и самите те са по-уверени и безстрашни.След прохождането има по-опастни падания!
Виж целия пост
# 8
Laughing стана ми много забавно като видях каската.Досега не съм чувала за каска за прохождане,но явно вече има абсолютно всякакви неща  Laughing .Ние лично не сме ползвали
Виж целия пост
# 9
Ето темата която аз бях пуснала по същия повод http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299778.0
Виж целия пост
# 10
Лично на мен ми се вижда като поредния продукт, който да изтъни джоба на родителите.
Виж целия пост
# 11
тази каска и аз я гледах когато Вики проходи, защото беше много щур и див, но в крайна сметка не му я купих, и не съжалявам,наистана чак до каски и други оборудвания няма  смисъл да се стига Peace
Виж целия пост
# 12
ние закупихме каската, пристигна преди 2 дни, страхотна е като изработка и от много качествен материал, засега малкият щурчо плаче като му я сложихме, но това е нормално, пише го и в упътването, а от днес след обяд взе да свиква с нея. Иначе доста добре предпазва главата и ми се струва, че ще я ползваме доста. просто бих ти я препоръчала въобще не е глупава прищявка.
Виж целия пост
# 13
Gvendulin, прочетох и твоята тема, благодаря, че я постна и тук.
Като цяло излиза, че мамите, които не са ползвали (т.е. нямат наблюдение) мислят, че не си струва, а тези, които са- определено са "за". Благодаря ви на всички за отзивчивостта.
Тюх, продължавам да съм 50/50. Нали съм кантар зодия! Thinking newsm78 Confused

P.S. А пък след като проходи, както казвате...лелеее, не ми се мисли. Laughing
Абе, вие как обезопасявате тези ръбове? За ъглите съм виждала топчета, ама цели ръбове??? Някаква лента ли се слага?
Виж целия пост
# 14
Единственото нещо , с което обезопасих къщата са капачките на контактите и изключените от мрежата ел.уреди.Ръбове у нас колкото искаш.Блъсна се няколко пъти,поплака и сега внимава,а когато се сети ,че се е удрял им се "скарва" и ги удря.Просто реших,че света не е безопасно място и колкото по-рано научи това толкова по-добре.Не сме се разминали и с "тротоарни екземи" и след втората вече внимава къде бяга.Вярно,че аз малко се изнервих в опитите си все пак да го предпазвам,но и това мина.Сега се тревожа,че се катери и вчера го хванах да виси от масата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия