Дами,обяснете ми,моля!!!

  • 2 802
  • 23
Не знам дали тук е мястото на тази тема,но не знаех къде другаде да я сложа.Моля ако се налага нека бъде преместена в подходящия раздел...Искам да помоля за съвет относно дамските тампони.На 19год.съм,водя полов живот,не съм раждала....Но никога не съм ползвала тампони.Бихте ли ме посъветвали на коя фирма са добри и какв размер(капки) трябва да си взема.И не на последно място-как се използват точно тампоните?Ако може да ми обясните или някоя статиййка да дадете....До сега никога не съм си слагала тампони,от което ми е малко неудобно пред вас.
Виж целия пост
# 1
За мен те са по-удобни от превръзките, но всеки си преценява.
Ползвала съм почти всичко на пазара, все пак на O.B. са най-добри. В самото упътване в кутийката си има картинки как се поставят.
Има и тампони с апликатор на Тампакс, които също са много удобни, но не навсякъде ги продават.
За капките, зависи от количеството на цикъла ти, за началото се вземат нормални, или супер, а след това мини.
Виж целия пост
# 2
Използвала съм тампони 3-4 пъти само,аз лично предпочитам превръзките.А за капките зависи от силата и продължителността на цикъла ти.
Виж целия пост
# 3
Aз съм ползвала само ОВ, доволна съм от тях. Но по принцип предпочитам превръзки.
Като за начало можеш да пробваш към края на цикъла с мини, но, както установих на морето, и максито не са проблем  Laughing
Виж целия пост
# 4
Тампони ОБ нормални
Виж целия пост
# 5
По- големите размери са за по- силните дни на цикъла, след това можеш да ползваш по- малки.
Важното е да спазваш хигиена- измити ръце преди "процедурата" и тампона да не престоява много време вътре /прочети упътването в опаковката преди употреба, има и инструкции за ползване/.
ОВ наистина са много добри, вземи си от тях като за начало, пък по- нататък може да пробваш и други марки и да прецениш.


Виж тук- http://www.obtampons.com/en/designed.jsp
Виж целия пост
# 6
O.b. 3 или 4 капки най-много.
Трябва да знаеш, че на всеки 3-4 часа трябва да се сменя. Най-много до 6 часа мисля, че беше времето, но сменяй си ги по-често.
Вземи си задължително от O.b. първия път, понеже са с копринено покритие и ще ти е по-лесно, без да те боли.
Обяснено е вътре на листовката как се поставя.

Виж целия пост
# 7
На всички тампони има подробно упътване как точно се поставят.
Аз ползвам само мини , по големите не ми понасят. Освен това имам алергия от ОБ с коприненото покритие, така, че докато не пробваш , няма да разбереш, кои са за теб.
Виж целия пост
# 8
По- големите размери са за по- силните дни на цикъла, след това можеш да ползваш по- малки.
Важното е да спазваш хигиена- измити ръце преди "процедурата" и тампона да не престоява много време вътре /прочети упътването в опаковката преди употреба, има и инструкции за ползване/.
ОВ наистина са много добри, вземи си от тях като за начало, пък по- нататък може да пробваш и други марки и да прецениш.


Виж тук- http://www.obtampons.com/en/designed.jsp
Подкрепям!
Виж целия пост
# 9
ОB копринено покритие, никакви други не понасям.
Виж целия пост
# 10
ОБ за мен са най-добрите. Взе ми си Медиум Peace
Виж целия пост
# 11
Аз мисля, че като за първи път трябва да си вземеш мини. Аз и досега си ползвам мини- дори на упътването пише, че е препоръчително да се ползва възможно най-малкият размер.

Помните ли една реклама, на О.Б. мисля беше за някакви тампони,които да се ползват през нощта? Според мен това е безумно, трябва да се сменят на 3-4 часа максимум.
Виж целия пост
# 12
ОБ за мен са най хубавите аз ползвам с 2 капки
Виж целия пост
# 13
Ползвам ОВ, но само на плажа. Много са дразнещи за мен.
Виж целия пост
# 14
и аз съм за ОБ, предпочитам ги пред превръзките , но не и за вечер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия