Контракции твърде рано?

  • 1 921
  • 11
Момичета както личи от лентичкато ми съм само в 4-ти месец но получих контракции. Споделих с лекарката и тя каза, че е добри че съм полежала докато преминат. Препоръча, ако се повторят да я потърся и да пия Но-шпа, но аз съм притеснена. Посъветвайте ме, ако сте били в подобно положение.
Виж целия пост
# 1
ами никакво двежение.
Но според мен е добре да си под лекарско наблюдение.
Виж целия пост
# 2
Може да са подготвителни контракции. Имах позната която имаше контракции от 4 месец, чак до края. Това не е гаранция за сериозен проблем.
Виж целия пост
# 3
При втората ми бременност имах контракции от 2 месец,дори и леко кървене.До края на бременноста  пиех но-шпа и магнезий,не се натоварвах и ми забраниха секса.Родих си живо и здраво момченце,което много ме радва.Така че споко.Надявам се да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 4
Аз съм на същото мнение- лежи повече , пий повече магнерот(магнезий)- 3пъти по 2 бр. например  и когато имаш и болки и но шпа! Избягвай всичко , което може да предизвиква контракции- каране на кола , возене- особено пътища с много дупки , стоене дълго в неудобна поза,било то права или седнала, никакво търкане , опъване, разтягане!Абе всякакво натоварване!Вече  съм в осмия месец и още от 3-4 започнаха контракциите!Ако имаш алено кървене , отивай в болницата , ако не до кафеникаво - обикновено минава за ден , ден и половина!И най- вече спокойствие- никакво ядосване и се опитй де не се притесняваш!Нали знаеш , положителното мислене винаги има най- голям ефект!Лека бременост и стискаме палци!
Виж целия пост
# 5
При мен контракциите започнаха от 6 месец,и продължиха до края.Първо бях на магнезйй.Но той само не ми помогна.Лекарят ми назначи да го приемам заедно със Гинепрал - по определена схема.Забрани ми да пътувам с кола и много почивка.Две седмици бях само на легло.Спрях да приемам лекарствата когато влезнах в 9 месец.Мислех че ще родя доста преди термина,пък и бебо беше разположен доста по -ниско.Но родих 2 дни след термина.Не се притеснявай,нека само лекаря ти да те наблюдава по - често.
Леко бременеене.

Даниел - 21.04.2004г.
Виж целия пост
# 6
Благодаря, момичета! Като знам, че и други са преминали през това и то упешно съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 7
И при мен почнаха в 4-ти месец:) В 5 лежах в болница, точно заради много контракции Sad Слава богу всичко мина ок, но от тогава съм на но- шпа и магнерич.
Виж целия пост
# 8
Аз имах  контракции от 2-рия до 7-ия месец. Пиех но-шпа, магнезий. Но моя лекар ме прегледа, нямаше никакво разкритие през цялото време,  дори в 12-та седмица получих кървене, но  с но-шпа и магнезий за 3 дни изчезна. Дори почивка не ми даваха. Контракциите ги имах като че ли около датата на цикъла за около 1-2 дни, но минаваха. Не се тревожи, май всички сме минали по този път. Споко и само хубави мисли, нали  Hug
Виж целия пост
# 9
подкрепям мнението на всички мами лежи почивай и пий магнерот!аз имах контракции от 5месец..........
Виж целия пост
# 10
Моите контракции започнаха в 12-та седмица. Пих магнерот и закрепихме положението.
Щом си под лекарско наблюдение, не се притеснявай!  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
И моите контракции започнаха от 4-я месец....от тогава до 8-я месец бях на Магнерот и Но шпа и по цял ден само лежах....а от 8-я месец бях на Гинипрал, понеже Магнерота вече не ми действаше....
Абе цяла бременност бях на лекарства....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия