Бяло яке

  • 4 883
  • 24
Харесах си шушляково яке - страхотен модел, до колената - точно каквото искам и е вталено - не изглеждамкато матрьошка. Обаче е бяло..... И сега се чудя ако го взема дали няма да се наложи да го пера често-често. Вие купували ли сте светли връхни дрехи за зимата и какъв ви е опита с тях?
Виж целия пост
# 1
Да, имала съм бяло яке, шушляково, ами цапа се, но лесно се почиства, дори само с мокра кърпа. А и се пере лесно.
Виж , ако става дума за някаква материя, която не понася пране, нещо пухкаво примерно, бялото не е много удачен вариант за често носене.
Виж целия пост
# 2
   Не се цапа чак толкова. Пере се лесно. И аз харесвам бели връхни дрехи. Peace
Виж целия пост
# 3
Имам две бройки и тази година си купих още една светла шубичка... Joy
Ти знаеш с юнаците как е, но това не ме притеснява  Peace Пера наистина често - за 2 обличания и е в пералнята  Sunglasses

Купувай - хич и не го мисли  Peace
Виж целия пост
# 4
... Пера наистина често - за 2 обличания и е в пералнята  Sunglasses...

Ако е така, никога не бих си купила - 2 дена да го нося и после 1 седмица да се суши зимата... Tired

Виж целия пост
# 5
Аз имам бяло зимно яко,точно както го описваш до коленете
Пера го на 2 седмици
Виж целия пост
# 6
Ако мислиш да го носиш ежедневно- трудна работа. Трябва често да се почиства.
Аз имах бяло кожено яке, но не бих си купила отново. Много се цапаше и трябваше след всяко обличане да го чистя, защото и най- малкото петънце ме дразни. Не бих си купила отново, освен ако не е с идеята да го слагам от време на време.
Виж целия пост
# 7
... Пера наистина често - за 2 обличания и е в пералнята  Sunglasses...

Ако е така, никога не бих си купила - 2 дена да го нося и после 1 седмица да се суши зимата... Tired



Съхне за не повече от 2 дни...имаме локално парно, слагам го на закачалка и в банята до лирата...
И за ден съхне  Peace
Ако съхнеше по седмица и аз не бих си купила или щях да го обличам само, когато съм без деца  Wink
Виж целия пост
# 8
Една приятелка миналата година ходеше с бяло шушляково яке с гъши пух отвътре и на края на земния сезон беше си сменило цвета заради една кафява емблемка на него която пускаше боя като го переше(или носеше на химическо,което се случваше често защото го цапаше много) а и гъшия пух се виждаше от километри и постоянно падаше... гадна работа
Виж целия пост
# 9
Дидка, ако беше отворен магазина още сега щях да ида  Joy Аз го искам за работа, че като ходя зимата с поли и някакси не върви с късо яке. Градски транспорт не ми се налага да ползвам - така, че... явно ще се купува  Mr. Green Благодаря за подкрепата  smile3503
Виж целия пост
# 10
Шушляково бяло яке нямам. Имам черно, което пера на 5-6 дена. Цапа си се и дори да не се вижда, понеже е черно, аз си знам, че е мръсно и ме дразни.
Имам манто с цвят слонова кост, което е от естествена кожа и не се цапа лесно. Като се изцапа пък, много лесно се почиства.


Виж целия пост
# 11
Имала съм. Еми на два дена трябва да се пере, цапа се няма как особено на ръкавите Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
имам бяло яке и го пера на три четири дена  Peace
Виж целия пост
# 13
Вземай смело, няма какво да му мислиш! Страшно харесвам връхни дрехи в бяло! Тези дни мислех да си взема и бял тренч, но червеното надделя  Crazy
Имала съм бяло яке. Наистина, повече се цапа, честичко се пере, но пък е по-свежарско. Не ми харесва масата по улиците в черно и тъмно кафяво!
Виж целия пост
# 14
И аз имам бяло шушляково якенце,но не го нося постоянно,така че почистването и съхненето не са ми проблем. PeaceЩом ти харесва си го купи,още повече че няма да си с него всеки ден я,че да му мислиш толкова. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия