Минерална вода в училище

  • 1 220
  • 11
Нашата госпожа предложи да купуваме минерална вода в галони тъй като щяло да излезе по-изгодно -бутилка минерална вода от 0.5 л на лавката е 0.60 лв. Чувала съм, че като се сключи договор с фирма за доставка на вода предоставяли диспенесера безплатно. Ще съм много благодарна  ако споделите опита си с конкретна фирма от чиито цена и обслужване сте останали доволни Hug
Виж целия пост
# 1
как ще контролирате чашките ? или всяко дете ще има своя.
Виж целия пост
# 2
Няма нужда да ползват чаши. Ще си наливат в бутилките.
Виж целия пост
# 3
Мисля,че по-добрият вариант е да си носят от къщи или да си купуват.
Виж целия пост
# 4
При нас всяко детенце си има в раничката бутилчица с вода,незнам мисля ,че така е по добре Hug
Виж целия пост
# 5
По добре е всяко дете да си носи вода в раничката. От автомата кой пил кой не. Ще започнат в един момент разправии.
Виж целия пост
# 6
Нашия първи клас направи нещо такова и стана олелия. Почнаха разправии,почнаха чудесии. По-добре да си има в раницата шишенце..
Виж целия пост
# 7
В интерес на истината и аз бях  резервирана към идеята, не за друго, а защото напоследък се опитвам да огранича консумацията на минерална вода заради флуора. От друга страна обаче реших на първо време да не давам пари за лавката, а от чешмата не ми се иска да пият защото  училището не е ремонтирано от повече от 20 години и кой знае в какво състояние са тръбите.  Тъй като са целодневно на училище  и със сигурност ще пият повече от една малка бутилка вода предложението започна да ми се струва приемливо.
Виж целия пост
# 8
В детската имаше.


В училище бяхме купили помпа, обикновена и носехме вода по 10 литра. Като всеки си носеше шишенца всеки ден, а тази вода беше нещо като резервна. Първите дни свърши бързо, беше им интересно после нормално си вървеше.
Виж целия пост
# 9
При нас всяко детенце си има в раничката бутилчица с вода,незнам мисля ,че така е по добре Hug

От една страна идеята да не мъкнем и вода в раниците блазни, но като си помисля как всичко се обръща......... ooooh!
Виж целия пост
# 10
И при нас има минерална вода. Госпожата каза само да си носят малки шишета и там да си пълнят. Аз засега му слагам пълна бутилка от къщи. Връща ми я почти празна. Не знам дали си пълни допълнително в клас
Виж целия пост
# 11
При нас всяко детенце си има в раничката бутилчица с вода,незнам мисля ,че така е по добре Hug

От една страна идеята да не мъкнем и вода в раниците блазни, но като си помисля как всичко се обръща......... ooooh!

Права си,вече два пъти се пребира с мокри учебници и тетрадки  ooooh! втория път беше някакъв ужас  ooooh! бях без думи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия