Добър фризьор/ка в "Люлин"

  • 10 915
  • 12
Здравейте момичета,бихте ли ми препоръчали добър фризьор/ка в Люлин.
Ще ви бъда много благодарна. Hug
Виж целия пост
# 1
Аз ходя в студио Магнетик в Силвър център на партерния етаж. Няма начин да не го видиш. Много е приятно и фризьорките са много добри - аз посещавам Роза и Петя.
Виж целия пост
# 2
Мойта фризьорка е в І-ви срещу 15ти блок. Много съм доволна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна от една в 5 част
блок 549 студио клеопатра и още една в 4 част
срещу сан марино кооперацията на гърба на блока
Виж целия пост
# 4
   Краси в "Гаргамела" бл.432 Peace
Виж целия пост
# 5
Фриз. салон "Дани" - бл.432, доволна съм Wink
Виж целия пост
# 6
radivdani хиляди благодарности,(имаш една почерпка от мен Hug)
Днес бях при Краси в Гаргамела и останах страшно доволна,направи чудеса с моята коса.
Пробвала ли си другите процедури в салона.
Виж целия пост
# 7
   Радвам се ,че си останала доволна. Краси наистина е факир. thumbsup
   Вчера за първи път си направих фотоепилация на мустаците Mr. Green и още не знам  дали съм доволна. Във всеки случай в момента нямам мустаци де hahaha, но момичето там ме предупреди , че сега може организмът ми да реагира и космите да започнат да растат по -бързо от обикновено Rolling Eyes Thinking. Каза да не ги пипам , а само да ги ...подстригвам newsm78 Wink Mr. Green.
Виж целия пост
# 8
Доволна съм от Светлана - работи в студио на партерния етаж в една нова кооперация зад магазин Била.
Виж целия пост
# 9
zapis
Виж целия пост
# 10
аз ходя при Диди, фризьорският салон се намира в Люлин 4 бл.429 вх.Ж .Много сам доволна  и работи на много добри цени.Работи с предварително записани часове тел:9278950
Виж целия пост
# 11
az da vi kaja otkrix edin nov salon za krasota studio postina roza se kazva namira se v lulin 8 do texnopolis nali ima edna nova jalta zgrada koqto e na metrostanciqta to4no tam se namira salon4eto v vatre6niq dvor mnogo e outno i priqtno mnogo sam dovolna ot friziorkata tam mlado momi4e e no mnogo e vnimatelna i se vijda 4e se starae a ne da te pretupa kakto pove4eto sa6to ima i masaj manikur foto epilaciq i foto podmladqvane  Grinning koeto e super efikasno nadqvam se da sam bila polezna
Виж целия пост
# 12
запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия