ПОМОЩ ЗА ИМЕ на МОМИЧЕ с А

  • 9 282
  • 94
Имената които съм харесала са:Алексия,Алиса,Ангела,Анжела,Анисия.Кое ви харесва най-много?Приемам и други предложения.
Виж целия пост
# 1
От изброените ми харесва Анисия, иначе Адела, Аделина, Алина, Анита
Виж целия пост
# 2
Андреа, Анабел, Адриана, Алена, Александра, Александрина, Анаид, Агата, .......... Grinning
Виж целия пост
# 3
Честно казано от изброените нито едно . На мен ми допадат -Анелия,  Анна-Мария, Александрина, Албена .
Виж целия пост
# 4
Алексия и Анисия ми харесват.  Peace
Виж целия пост
# 5
Предлагам ти Амелия, Анелия. Ангела е много хубаво. Можеш да я кръстиш  Мария /на Божията майка/, на скъпоценен камък - Брилянта, Смарагда, Рубина, Сребрина, Маргарита или Бисера /на перлите/ или пък направо Перла, Серафима /ангел/. stork-girl stork-girl stork-girl
Виж целия пост
# 6
И аз имам същия интерес, само дето ще трябва да мислим име и за момче с буквата А  #Crazy
От тези имена които си изброила ми харесва до някъде Анжела - Анджелика и Анджелина ми харесват повече.
Амелия, Анна, Аксения.
Виж целия пост
# 7

Харесва ми Ангела.  Simple Smile  Ани, Анита, Албена...
И Алеса - вариант на Александра, също има предположение, че е славянско и означава 'дар на гората, горска'.


 
Виж целия пост
# 8
И на мен не ми харесват особено newsm78
Алекса бих казала, подобно е на тези.
Виж целия пост
# 9
Може би само Алексия ми харесва до някъде.Иначе любимо ми е Александра  Mr. Green.Предлагам-Антония,Ани,Александрия,Абигейл
Виж целия пост
# 10
От изброените ми харесва Анжела.
А иначе - Аделина, Адриана, Антоанета, Анита, Анна  Wink
Виж целия пост
# 11
От изборените Алексия най-много ми харесва. Иначе с А ми харесват и Ани, Александра.
Виж целия пост
# 12
Изброените не ми харесват, с А ми допадат Ава, Анна, Алина, Албена и Адриана Peace
Виж целия пост
# 13
Александра, Александрия, Александрета, Александрина, Алексия, Алиса, Алисия, Ана, Ана-Мария, Ангела, Анджелина, Албена, Адриана, Андреана, Андреа/я, Ава, Антония.  Peace
Виж целия пост
# 14
Алиса и Алисия много ми допадат , а също и Алена Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия