Споделете мнение за тази серия за почистване на кожата...

  • 2 425
  • 30
здравейте.преди 2 дни ,моя пиятелка ми подари цялата серия на Гарниер за мазна кожа.Измиващ гел,матиращ тоник който запуша порите,гарниер пюр 3в1 и матиращо кремче.Ползвах ги точно 3 пъти и сега немога да си позная лицето.хаха.Носът ми се бели ужасно ,челото също ми се бели а как лъщя след тоника,немога да ви обясня.Някой ползвал ли е тази серия.Предназначена е за мана кожа и против лъщенете ,а моята кожа лъсна още повече и на всичкото отгоре почнх да се беля.Веднъж бях чувала,че подуктите на гарниер сваляли кожата,и найстина така се оказа в буквалния смисъл.Вече се замислям дали пък ми се е нормализирала кожата и не е толкова мазна.Още утре ще отида на дерматолог за да ми обясни какво става.
Моля,споделете вашите наблюдения за тази марка козметика

Виж целия пост
# 1
И на мен ми ги бяха подарили тези продукти.
Отидоха в кофата  точно на втората седмица. Лицето ми започна да се бели, изсуши се , и започнаха да ми излизат пъпки.
Честно да ти кажа, по-гадно нещо никога не съм използвала... ,като изключим серията Лептен  Whistling
Виж целия пост
# 2
Аз пък вчера си купих SOS молива от същата серия, защото нещо съм се опъпчила, но хубавото при него е, че се нанася локално. Ще споделя скоро впечатленията си.
Виж целия пост
# 3
аз съм доволна от почистващия продукт 3 в1, тоника не ми хареса
Виж целия пост
# 4
Аз също останах доволна от продукта 3 в 1. Пак бих си го купила  Peace
Другите не съм ползвала
Виж целия пост
# 5
И аз го имам откакто излезе,но не ми остава време да го ползвам често. 2 пъти съм го ползвала и много добре почиства лицето.
Виж целия пост
# 6
И на мен ми ги бяха подарили тези продукти.
Отидоха в кофата  точно на втората седмица. Лицето ми започна да се бели, изсуши се , и започнаха да ми излизат пъпки.
Честно да ти кажа, по-гадно нещо никога не съм използвала... ,като изключим серията Лептен  Whistling

Предназначени са за маза кожа.Моята както казах е мазна,или поне така мисля,но когато сложа тези продукти става адски лъщяща и се бели Sadне съм ползвала продукти за нормална кожа ,но предпоалгам ,че ще бъдат по удачни
Виж целия пост
# 7
Продуктите са изключително агресивни, затова кожата започва да се лющи. Ползвала съм ги преди години, но не бих повторила.
Виж целия пост
# 8
Определено не съм доволна ,ползвах Гарние пюр 3 в 1.Вследствие ,обаче ми излязоха повече пъпки  Stop
Виж целия пост
# 9
Май повечето дами са на едно мнение за тези продукти на Гарниер,че са доста агресивни към кожата SadМоляви кажете от кой продукти сте доволни:) трябва ми някаква серия ,която почиства идеално кожата,матира я ,и да хидратира кожата,без да омазнява допълнително.благодаря ви за помоща
Виж целия пост
# 10
И аз съм ги ползвала, ползвала съм много от продуктите на Гарниер. По-голям боклук няма! Въобще не съм доволна.  #2gunfire Изобщо не помагат. Предпочитам тези на Johnson - Clean and clear.
Виж целия пост
# 11
Както следва, продуктите за мазна кожа са изключително изсушаващи, което не е хубаво.
Сменете ги с не толкова изсушаващи.
. Peace
Виж целия пост
# 12
И аз съм ги ползвала, ползвала съм много от продуктите на Гарниер. По-голям боклук няма! Въобще не съм доволна.  #2gunfire Изобщо не помагат. Предпочитам тези на Johnson - Clean and clear.

Aбсолютно съм съгласна с това мнение. На Джонсън продуктите са доста по-меки и по-добре ми понасят, макар че също леко изсушават. Да кажа само, че според козметичния класификатор, моята кожа се води "нормална, склонна към омазняване"- 3 степен, което означава, че е почти мазна.
Виж целия пост
# 13
Тези продукти са по-скоро за кожа с акне, мазна и с черни точки, каквато имат някои тийнейджъри.
Но нека все пак дерматолога се произнесе.
Виж целия пост
# 14
аз съм с нормална към суха кожа и не съм ползвала точно тази серия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия