идвало ли ви е понякога да .....

  • 3 852
  • 56
а, бе да му шибнете на вашия един такъв хубав .... през физиономията.  fightЕй, много го обичам моя, даже повече отколкото когато се оженихме /преди 17г./ ама понякога ми сервира такива глупости и изказвания, че просто ми се ще - ей-така изнивиделица да му отлепя един. сигурно и на него му се е приисквало..... след пет минути пак много го обичам и харесвам , ама това желание чак ме плаши.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing
Виж целия пост
# 2
случва се Crazy
Виж целия пост
# 3
 Чак пък толкова... Naughty
Виж целия пост
# 4
чак пък да му  fight - НЕ! не съм такъв човек(зная агресията какво е и не ми идва на акъл да я проявявам),но майка му колко е кихала,почесвала...и той какви ли не доничета е бил в съзнанието ми Embarassed. минава ми,обаче много бързо. не зная какво би ме провокирало да посегна на някого?!?
Виж целия пост
# 5
Не, виждала съм го в действие и знам, че ще ме размаже с 2 удара.
Виж целия пост
# 6
ставаше въпрос да ви е минавала такава мисъл, не да сте го правили...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Ами не  Naughty
Обаче на него сигурно му е идвало да ме  #2gunfire
Радвам се обаче, че си разрешаваме споровете с разговори.
Виж целия пост
# 8
Случва се някой път да ни се иска  но се въздържаме. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не, не съм самоубиец. Разликата в телесната маса никак не е в моя полза и един евентуален ответен удар би бил много трагичен относно здравния ми статус.  Crossing Arms
По тази причина са ми идвали други, много по-труднодоказуеми неща. Но понеже съм гледала няколко серии на CSI, засега успешно се въздържам да приложа идеите си на практика.   Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Бе то може и да ми е идвало, ама дали бих посляла да го направя, е въпроса...  Laughing
Виж целия пост
# 11
Непрекъснато  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ееее,пък хора сме все пак.Разбира се,че ми е идвало,както и на него сигурно. Но и двамата сме достатъчно интелигентни да не намесваме агресията в нашите дискусии Peace
Виж целия пост
# 13
Искало ми се е много пъти, един път сме стигали до действия.  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
 Все още не съм изпитвала желание за такива действия.За сега само ми идва да му правя хубави неща. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия