напукани устни

  • 1 578
  • 17
Здравейте!
Някой знае ли продукт за напукани устни.Сега от студеното време и вятъра устничките на сина ми се напукват много,гледката никак не е приятна,а предполагам и усещането за него!
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Попитай в аптеката, дали няма нещо като гланц за устни, ама да е подходящ за деца
Виж целия пост
# 2
1-2 пъти съм се опитвала да й слагам от моя стик за устни,обаче тя го облизва веднага,така,че мазането се обезсмисля.Даже от навлажнените със слюнка устни изпръхването е още по-сигурно.
Виж целия пост
# 3
що не попиташ педиатъра си?
Виж целия пост
# 4
Попитай в аптеката, дали няма нещо като гланц за устни, ама да е подходящ за деца
Peace
Виж целия пост
# 5
Не разбрах колко е голям сина ти, но при напукани устни можеш да ги намажеш с мед, много помага  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз ги мажа с вазелин като заспи-много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 7
Попитай в аптеката, дали няма нещо като гланц за устни, ама да е подходящ за деца

 Peace
Виж целия пост
# 8
в аптеките има пчелен вазелин много е ефикасен за всички възрасти newsm78
Виж целия пост
# 9
като заспи мажеш с меден вазелин - за да не го оближе
Виж целия пост
# 10
Здравей,
на моята дъщеричка често и се напукват устничките. Сега ползвам прополисов вазелин -10 %. Много съм доволна и наистина и помага.
Виж целия пост
# 11
Аз мажа с на НИВЕЯ вазелините. Peace
Виж целия пост
# 12
ние също имаме този проблем но при нас не са само устните ами и бузките и се напукват и зачервяват и засега ползваме мед и е добре ,но лошото е че като постои повече време навън и е хладно времето пак се появяват .Незнам има ли спасение от това Thinking
Виж целия пост
# 13
Между другото някъде бях чела, че напуканите устни се получават при недостиг на витамин Е и обезводняване на организма.Препоръчва се ядене на много лимони и повече течности. А според китайците било признак за проблеми с далака и панкреаса
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1480&sectio … d=11&id=00001
Виж целия пост
# 14
С меден вазелин май най - добре!!!
Както са ти казали вече - пробвай докато спи детето.
На мен той най-многоми помага.
Може и само мед!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия