3 в 1 - захласване, посиняване,падане

  • 1 380
  • 2
Здравейте,д-р Слън4ева. Дъщеря ми е на 1 год. 3 мес. Захласвала се е няколко пъти , но като и духна в лицето или да плясна с ръце, се оправя. Тази ве4ер оба4е беше страшно - Сложих я да седне на земята и тя се разсърди, така се захласна, 4е спря да диша, посиня и буквално падна напред и си удари 4елото. Имам 4увството, 4е припадна. Вдигнах я на ръце , беше отпусната и направо безжизнена, дори и след като се съвзе. Много се изплаших , това преди не се е слу4вало ( тя е здраво,общително и засмяно дете , спи и се храни много добре) . От какво се при4иняват тези състояния, могат ли да се предотвратят и коя е най- адекватната реакция , когато това се слу4и ?
Виж целия пост
# 1
Случват се не много рядко, но за да се предотвратят подобни инциденти е добре да се консултирате с детски психолог и невролог.
Виж целия пост
# 2
За последните 3 дни го направи още 2 пъти. Днес успя да си поеме въздух на втория опит , което зна4и, 4е става все по- зле. Аз всеки път съм все по- уплашена, 4ак сърцето ми спира... Забелязах, 4е прави и ,,акушерска ръка'' по време на пристъп. Много съм разтревожена, утре ще я водя на лекар . Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия