Днес се облякох така...

  • 10 885
  • 130
Питам се как ви се струва като идея   тема със заглавието КАК СЕ ОБЛЯКОХ ДНЕС или нещо подобно. Тоест да се види цялостен стил, завършеност, комбинация на цветове и материали, да се чуят и идеи кое е добре, кое може да е по добре с малки промени, какво липсва, какво е в повече и т.н.....И коментар за какъв повод е облеклото.....работа, разходка и т.н...
Идеята е подтикната от темата за придобивките, който сами по себе си са чудесни, но си е друго да се види в комбинация и облечено.
Ясно, че има момичета с чудесни тела и други, с не чак толкова чудесни , но въпроса е за стила, не за друго.
Според вас дали ще има почва, смисъл?
Сега е посред нощ и няма да се снимам, за да дам пример, но когато се върна следобед от работа и според зависи от това дали идеята има почитатели ще давам пример и ще се снимам Mr. Green или не и ще трия тема Mr. Green
Какво мислите?

Виж целия пост
# 1
 Flutter
Виж целия пост
# 2
пише се "облЯкох" (сори, че така публично, ама ми избоде очите...)
Peace
Не е извинение, но след 11 години извън Бг има неща за които се чудя кое е правилното.... Мерси.
Виж целия пост
# 3
На мен ще ми бъде интересно и с удоволствие ще коментирам  Laughing. И снимки бих пуснала.
Виж целия пост
# 4
Peace
Не е извинение, но след 11 години извън Бг има неща за които се чудя кое е правилното.... Мерси.

Извинявам се, защото не обичам да правя подобен род забележки... Peace
Виж целия пост
# 5
Аз все питам мъжлето дали му харесва и той милото все мига доволно, но си е друго да се сподели с момичета. Все пак жените сме по взискателни в това отношение :mrgreen...и с по голяма фантазия така да се каже.
Виж целия пост
# 6
Остава само някой да пусне снимки и да го почваме  Whistling
Виж целия пост
# 7
И аз съм "за"  Peace!!!
Виж целия пост
# 8
Не е лоша идеята само трябва някой да се престраши.
Виж целия пост
# 9
Авторката да е първа, а  Hug?!
Виж целия пост
# 10
Идеята е страхотна...чакам снимки Mr. Green
Виж целия пост
# 11
И аз приветствам идеята Hug  bouquet
Виж целия пост
# 12
супер  Party  пускаите  smile3509
Виж целия пост
# 13
Звучи добре, а и със сигурност ще внесе разнообразие в начина на обличане на всяка. Все пак една нова идея никога не е за пренебрегване  Peace
Виж целия пост
# 14
Снимки нямам естествено, защото сутин обикновено много, ама много бързам, обаче пускам описание: черен брич, черни офицерски ботуши до коляното, вълнено прилепнало полуполо, черна парка с шал яка, коса на конска опашка. Работа - в офис. Вие сте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия