Кой с каква нагласа спрямо докторите ражда?

  • 3 824
  • 123
Имахте ли доверие на докторите които ви израждаха?
Оправдаха ли очакванията ви?
Имахте ли предварителна уговорка?
Виж целия пост
# 1
Имах уговорка и отидох да раждам съвсем спокойна. Всичко мина като по учебник, че и по-добре. Родих по естествен път.

Изобщо, нагласата на майката е много важна - притесненията няма как да подобрят нещата, както и да се развият те. Затова, спокойно - малко самовнушение, положителни емоции, мислиш за хубави неща, радваш се, че скоро ще гушнеш бебчо, слушаш докторите - и всичко ще бъде наред.
Виж целия пост
# 2
Имах пълно доверие. Раждах с уговорка и това ме караше да съм спокойна. Останах очарована!!!
Виж целия пост
# 3
Отидох да раждам спокойна, защото имах доверие в доктора. Очакванията ми се оправдаха на 100 %.
Виж целия пост
# 4
Отидох да раждам спокойна, защото имах доверие в доктора. Очакванията ми се оправдаха на 100 %.
Peace
Виж целия пост
# 5
Бях спокойна, имах доверие, оправда се.
Виж целия пост
# 6
Бях абсолютно спокойна, имах и имам 200 процента вяра в лекарката ми. Секциото мина без никакви проблеми.
Виж целия пост
# 7
Съвсем спокойна бях, и двата пъти съм раждала БЕЗ уговорка.
Първия път имах пълно доверие в лекарите и не ми е хрумвало да подлагам на съмнение практиките им (за мое щастие и късмет получих точно такова раждане, на каквото се надявах - спокойно, без да се суетят около мен, без медикаменти и без никакво стимулиране). Вторият път си дадох труд предварително да разпитам докторката, която ми следеше бременността относно нещата в болницата, пък и бях полежала там достатъчно, за да чуя отзиви и да видя някои неща. Нямах големи очаквания, надявах се просто нещата да протекат нормално и бях готова да задавам въпрос и да искам обяснения, ако предлагат процедури, които не ми допадат - само че нищо такова не се наложи, тъй като отидох вече с напъни и нямаше време нищо да ми правят Mr. Green Много доволна бях от отношението и двата пъти - вероятно защото аз си бях спокойна и нахилена и без да познавам никого в екипите, някак много приятелски се отнасяха всички и в двете болници, даже и двата пъти ми се радваха и отбелязваха колко съм усмихната и че знам за какво съм тръгнала Grinning Имам чудесни спомени и от двете раждания Hug
Виж целия пост
# 8
Имах пълно доверие на лекарите, всичко мина добре, слава Богу! Без уговорка.
Виж целия пост
# 9
Раждах напълно спокойна.Имах уговорка.
Виж целия пост
# 10
И двата пъти отидох спокойна и знаех,че съм в сигурни ръце...бях с уговорка Peace
Виж целия пост
# 11
Притеснявах се , защото втората ми бременност беше проблемна , но знаех , че съм в сигурни ръце. Имах уговорка.всичко свърши добре.
Виж целия пост
# 12
опция 1
Виж целия пост
# 13
Много или малко бях притеснена, но имах доверие на докторите. Бях с уговорка, всичко мина добре. Peace
Виж целия пост
# 14
Отидох притеснена, имах доверие на лекарката си и всичко мина добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия