Към всички от Бургас

  • 769
  • 4
Момичета от Бургас и региона търся адреса и телефона на номеролошката Стефка от Бургас само знам за нея че е много известна и всички от хайлайф средите се допитват до нея. Ако някой има информация моля да ми пише. Благодаря
Виж целия пост
# 1
За пръв път чувам за тая нОмеролоШка. Явно няма да е от най-известните!
Виж целия пост
# 2
Абе момиче ли си ,жена ли си не те знам каква си.Вземи се запиши на един курс по български език и го изкарай докрая,стига мисли глупости и търси номеролошки.Вече дразните с неграмотност бе.Големи хора пишат като ученици във втори клас.Даже децата правят по-малко грешки.Лелей.....
Стефка ще падне от смях като те прочете.Що не питаш някой от хайлайфа за нея?Явно сте на един акъл.Абе какво ли се занимавам!
Лека и успешна ,дано найдеш номеролошката.
Виж целия пост
# 3
Абе момиче ли си ,жена ли си не те знам каква си.Вземи се запиши на един курс по български език и го изкарай докрая,стига мисли глупости и търси номеролошки.Вече дразните с неграмотност бе.Големи хора пишат като ученици във втори клас.Даже децата правят по-малко грешки.Лелей.....
Стефка ще падне от смях като те прочете.Що не питаш някой от хайлайфа за нея?Явно сте на един акъл.Абе какво ли се занимавам!
Лека и успешна ,дано найдеш номеролошката.
Май за теб се отнася , погледни си твоите грешки . Смешна си  ти пишеш /докрая а то е / до края/ и каква е тази дума "найдеш" и на  "бе".....село, село ....
Виж целия пост
# 4
Кълбото ми казва, че е време за ключ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия