Малко неудобно

  • 1 757
  • 14
Малко ми е неудобно , но искам да питам някои имал ли е бодежи отдолу ?  Rolling Eyes
Получават се често докато вървя , а и понякога докато съм седнала , но по рядко .
Мисля си , че вече като съм влязла в 9-ия месец може би се дължи нещо на матката ли незнам ?!?  newsm78
Всяка информоция ще ми бъде полезна  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
М даааа, не точно бодежи, ама подобно в 8 и 9 месец и ми изтръпваше едната външна срамна устна. Моите бяха с дупетата надолу, мами, чийто бебета са били разположени главично, казват че още по гадно било - щото дупето е меко, ама главичката си е кост. ooooh!
Виж целия пост
# 2
И аз имах, но не знам от какво са  Thinking
Виж целия пост
# 3
Смятам, че няма нищо страшно. Получава се от това, че главичката на бебето е навлязла в малкия таз и там притиска нерви, а също в момента се разтягат ставни връзки. Аз куцах почти цял месец, защото Беба беше натиснала някакъв нерв. Защо все пак не се обадиш на генеколога си smile3543 за да се успокоиш, той нали е за това? Желая ти леко раждане на newsm30
Виж целия пост
# 4
И мен ме пробождаше от време на време,а понякога имах чувството,че крака ми се вади от ябълката направо.Доста е гадно,но не е повод за притеснение.
Виж целия пост
# 5
И аз имам едни такива гадни бодежчета. Появиха ми се преди две седмици горе долу. Идея си нямам от какво са, но явно не са опасни. Просто е доста неприятно.
Виж целия пост
# 6
И на мен ми се е случвало да, и като бях бременна, и сега.
Не съм се замисляла от какво ли е, и не се притеснявах, но все пак, наистина   phoneuu се на гинеколога, да не го мислиш.
Виж целия пост
# 7
Моята лекарка ми обясни,че са от разширението на таза newsm78Последния месец се отварял най-много.Много са неприятни,но ти остава още малко да ги изтърпиш WinkУспех!
Виж целия пост
# 8
Моите подобни изживявания бяха направо кошмарни докато стигна в....родилното. Имах чувството, че направо ще изфръкне като тапа детенце.
Иначе в последния месец бяха доста чести тия "напъни" в долната част. Аз поне така го чувствах. Embarassed
Виж целия пост
# 9
И аз ги имам. И ме притесняват. Имам чувството че ще родя някъде докато си вървя - понеже ще ми е второ раждане, а нали при второ по -бързо ставало разкритието.
Виж целия пост
# 10
Ох,спомням си, че и аз имах много гадни бодежи в 8 и 9 месец, но се получаваха само когато бебето се въртеше,понякога по 5-6 часа не спираше изобщо, откачах тогава  Close, само като легнех настрани малко понамаляваше неприятното боцкaщо усещане...Лекарката ми казваше, че това се получава когато главичката на бебето слезе надолу в таза и при мен си беше така до раждането. Rolling EyesМного беше неприятно, но поне не е сигнал за опасност.
Виж целия пост
# 11
М даааа, не точно бодежи, ама подобно в 8 и 9 месец и ми изтръпваше едната външна срамна устна. Моите бяха с дупетата надолу, мами, чийто бебета са били разположени главично, казват че още по гадно било - щото дупето е меко, ама главичката си е кост. ooooh!
И аз имах изтръпвания в 9 месец. Дори съм посядала. Сиси се беше обърнала с главата надолу. Леко раждане и здраво бебче.
Виж целия пост
# 12
И при мен ги имаше Flutter,обясниха ми,че са именно от разтягането на таза
Виж целия пост
# 13
Колко прекрасна е бременността  newsm08
Виж целия пост
# 14
Разтяга се влагалището и се подготвя за раждането
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия