Препоръчайте ми клуб по спортни танци

  • 1 688
  • 6
Здравейте, разгледах темата "Къде спортуват нашите деца", синът ми има голямо желание да танцува, ще ми се да го запиша на спортни танци, но не съм наясно от каква възраст приемат и ми се иска клубът да е някъде в център, колкото и да е условно това, за да ми е удобно да го водя. За София става въпрос.
Той е на 4 години, не знам дали не е малък.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Записвам се и аз да следя, че и дъщеря ми ще ходи. Двореца на децата устройва ли те?
Иначе за възрастта - някъде може и да ти кажат, че е малък, другаде пък може да го вземат, общо взето зависи и от детето. Ако има желание и усет - не е малък, даже колкото по-рано, толкова по-добре. Иначе има танци и в 30-то у-ще /до МОЛ-а на Стамболийски/, клубът е много добър, Красимир Евтимов е треньорът, но начинаещите надали ги води той, напредналите двойки се занимават с тях. Аз,ако не намеря др. вариант, бих я записала там, поне знам, че клубът е един от най-добрите.
Виж целия пост
# 2
Записвам се и аз да следя, че и дъщеря ми ще ходи. Двореца на децата устройва ли те?
Иначе за възрастта - някъде може и да ти кажат, че е малък, другаде пък може да го вземат, общо взето зависи и от детето.
Звъннах на клуб Средец, казаха, че на 4 бил малък, трудно се организирали хлапетата.
Аз някога съм се занимавала с класически балет, помня, че тръгнах на 4 години с голямо желание.
Разбрахме се да го заведа началото на октомври да погледа, ако му е интересно и се справя, може да се съгласят да го вземат.
Виж целия пост
# 3
Те на Сточна гара ли са още? Май Симо се казваше треньорът, също е добър клуб  Peace
Виж целия пост
# 4
Те на Сточна гара ли са още? Май Симо се казваше треньорът, също е добър клуб  Peace
До парка Заимов.
Оказва се, че на 4 години е едва ли не малък за всички, а ми се искаше някъде тази енергия неговата да отива.
Според мен е достатъчно голям за някакви организирани занимания, но днес ме отрязоха и от плуването.
Виж целия пост
# 5
Те на Сточна гара ли са още? Май Симо се казваше треньорът, също е добър клуб  Peace
До парка Заимов.
Оказва се, че на 4 години е едва ли не малък за всички, а ми се искаше някъде тази енергия неговата да отива.
Според мен е достатъчно голям за някакви организирани занимания, но днес ме отрязоха и от плуването.

Еее, не мисля, че е редно от тяхна страна.То, ако наистина е малък, той сам ще се откаже и ще си проличи. Ти пък вземи им кажи, че е на 5г.  Grinning в краен случай. /или почти на 5 /. А той какво казва - има ли желание за танци?
Виж целия пост
# 6
много е малък за спортни танци. 6 години е добре ако има голямо желание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия