Съвет-антибиотик и бременост?

  • 538
  • 4
Момичета помагайте със съвет
колежката е бременна, пила е обаче антибиотик точно, когато е забременяла.
Какви са и вариантите, силно притеснена е, чуди се къде да отиде на лекар, голяма ли е опасноста за плода. Въобще - какво да и кажа.
Посъветвах я разбира се да отиде веднага на лекар, сега ще разгледам белия списък за София, за да видя какво да я посъветвам, но все пак ми се иска да чуя съветите ви
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Божа работа - при първата ми бременност получих възпаление на зъб и не само, че пих антибиотик още в началото, ами си правих и рентгенова снимка на зъба. Дъщеря ми се роди без каквито и да е малформации, това е в моя случай, може би има и обратните примери, но исках да кажа, че не е задължително да има увреждане.
Виж целия пост
# 2
Много е важно и какъв е антибиотика- има такива, които се пият и по време на бременност.
Виж целия пост
# 3
този не е от тях Confused
аз силно се надявам да е забременяла поне 1-2 дена след като е спряла АБ Tired
в петък ще ходи на лекар, но всъщност лекарите в момента нищо съществено не могат да и кажат, нали Rolling Eyes
А е предупреила доктора, изписал и АБ, че правят опити за бебе, дори пие от месец фолиева киселина, тея доктори глухи ли са, кви са ooooh!
Виж целия пост
# 4
По принцип лекарите предписват Аугментин,защото има голям спектър на действие, ако е пила него мисля че няма страшно.Но все пак консултация с гинеколог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия