Кашлица с храчки при 3г.дете

  • 2 254
  • 2
Здравейте!
Преди около седмица ви писах за задната хрема на детето ми, на 3години, за това, че на 2-3 ден от градината се сдоби с нея.
Водих го на лекар, преслуша гърдите му, каза, че са чисти, да продължавам с капките.Казах му, че по малко вечер и сутрин кашля-препоръча ми проспан.Продължих с лечението му плюс чайчета и плодове.Обаче от 2 дни започна да кашля повече, и то се усеща, че има храчки, които трудно отхрачва.Даже тази нощ се събуди, защото не можа да преглътне храча и в стремежа си да я изхвърли, повърна.
Иначе няма температура, не кашля постоянно, за първи път откакто има хрема и кашлица се буди през нощта и се опитва да изкашля насъбрали се храчки.Преди това кашляше много рядко и никога нощем.Явно е, че трябва да помогна на отхрачването му.
Пак ще го заведа на лекар и много се надявам да се разминем с по-силните лекарства.
Моля ви, посъветвайте ме, ако имате опит с подобен проблем.
Виж целия пост
# 1
Хубаво е още днес, ако можете да отидете на лекар. Ако са чисти гърдичките, много добре трябва да почиствате нослете, за да не се дави и кашля от сополките. Иначе за кашлицата освен предписаните лекарства може да вземете  и гръден чай. Става за 3 год деца и доста добре действа.
Виж целия пост
# 2
и дъщеря ми беше в същото положение, много и помогнаха прахчета АСС100.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия