След всичката любов, каква стана тя

  • 1 987
  • 8
Здравейте!
От година насам не ни върви в къщи. Историята е дълга за разправяне, но толкова боли, че...
Накратко преди година изгубих доверието на мъжа си, основателно, дълго време крих едно увлечение по друг мъж от него, той сега е толкова наранен, че във всяко мое действие или бездействие вижда липса на любов, вижда незаинтересованост към него. Отношението му към мен е хладно, казал ми е, че ако на ми харесва нещо, мога да си ходя. А аз не мога да си представя живота без него. Децата ни също много ще страдат.
Преди няколко дни по телефона в разговор с майка ми разбрах, че са и открили уплътнение на гърдата. Бяхме на улицата, в чужд град. Не можах да се съвзема, не можах да обясня на мъжа ми и на децата какво съм научила по телефона, направо си глътнах граматиката. Той казва, че 1 час съм говорила с някого- с майка ми де. Как съм била длъжна да обясня на него и децата какво се е случило. Аз не съм искала да споделям с него... Всичко между нас било минало всякакви граници...
Не знам какво да правя. За майка ми решихме, че ще направи нови прегледи и изследване, но с моето семейство как ще е, не знам...
Ужасно се чувствам
Виж целия пост
# 1
 Много тъжно и за теб и за това, което се случва с майка ти. Бъди търпелива, постоянна, но не се извинявай и не бъди раболепна в отношенията с мъжа си. Сгрешила си веднъж, признала си, решил е да ти прости. Край. Смелост и търпение!  Peace
Виж целия пост
# 2
Изгубеното доверие между двама партньори трудно се гради отново.
Истината е, че и ако ти беше на неговото място и на теб нямаше да ти е лесно. Щом държиш на семейството си, трябва да приемеш последствията от постъпката си и да бъдеш търпелива. Да дадеш шанс на съпругът ти да преодолее обидата от изневярата и отново да се престраши да ти вярва.
Дано здравословните проблеми на майка ти да се окажат нещо не толкова страшно, колкото звучи и жената да се оправи. А понякога подобни изпитания /дано да завършат благополучно/ сплотяват семейството.
Успех и дано с времето нещата между вас потръгнат.
Виж целия пост
# 3
Търпение и много любов! Сега нещата изглеждат ужасно трудни, но ако истински се обичате, ако държите един на друг, ако мъжът ти т наистина ти е простил, постепенно нещата ще се оправят. Споделяй всичко с него, за да не мисли, че го мамиш отново. Бъдете повече време заедно, казвай му, че го обичаш. Недейте да пестите ласки!
А за майка ти - дано се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 4
Явно си го наранила много. И аз залагам на търпение от твоя страна и на постоянно доказване на обичта ти към него. Може да си повтаряш колко го обичаш и това наистина да е вярно, но този мъж има нужда точно в този момент да го чува и вижда непрекъснато.
 Дано майка ти се оправи. Непоправими неща в човешките взаимоотношения няма, стига да има желание и от двете страни.
Виж целия пост
# 5
Явно си го наранила много. И аз залагам на търпение от твоя страна и на постоянно доказване на обичта ти към него. Може да си повтаряш колко го обичаш и това наистина да е вярно, но този мъж има нужда точно в този момент да го чува и вижда непрекъснато.


присъединявам се към мнението - много търпение и наистина много и постоянно доказване - може да отнеме и повече от година, исобщо погрешно би било тук да се мисли за срокове. Мисли за "тук" и " сега" - постоянно!
Виж целия пост
# 6
Търпение, любов...
Ако мъжа и е като мен - няма да и помогнат, освен за едно безоблачно съквартиранстване.
Много неща мога да простя с времето, но излъгано доверие - досега никой не е успял да си върне.
Та си мисля, че един откровен разговор с него е варианта.
Той трябва да и каже, може ли и ИСКА ли да прости. Има ли смисъл тя да се подлага на това, ако той не желае да върне лентата назад.
Успех ти желая, както и добри новини за майка ти.
Виж целия пост
# 7
  Сама си и виновна.Първо  гледаш встрани, а сега  се оплакваш, че е студен.Но няма непоправими взаимоотношения, стига да не надделее ината.Поискай му прошка, но наистина със цяло сърце се разкай  за излъганото му доверие.Ако не можеш да го направиш...И ако той не може да ти прости с времето, друг изход не виждам.
Виж целия пост
# 8
Когато простиш залепяш чашата и можеш да пиеш от нея, но тя никога няма да е каквато е била преди.

Така че изгубено доверие не се връща напълно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия