Рязко ми намаля кърмата

  • 436
  • 6
Здравейте!
Е те такова чудо - направо ме утрепа.
Как може вчера да има, днес да няма  Rolling Eyes
От няколко дни Криси започна да си разширява интервалите - доскоро си хапваше праз около два часа, а сега сутрин може и четири часа пауза да направи, а през деня - 3. Вечерта минава към 2 и половина. И така 5-6 дни, през които гърдите ми бяха все препълнени. Тази сутрин обаче, когато ме събуди за кърменето... в едната няма никой, другата - нормално, но не препълнена. Дадох й да суче и тя ми огладня след 2 часа  #Crazy #Crazy #Crazy
Пия бирена мая, снощи също пих 2 таблетки, не пазя диети, и бозичка пих, не съм, в стрес.... откъдето и да го погледна, няма причина.
Моля ви, кажете какво става?  PraynigСлед второто кърмене сутринта изцедих от гърдата, от която я храних ... 10 мл. Надявам се като огладнява по-често да засили лактацията, мога ли да направя още нещо? Иначе наддава повече от добре и даже и да погладува малко, нищо й няма, в смисъл, не мисля да й давам добавки, ама как да оправя маминото млекце? newsm78
Виж целия пост
# 1
От това,което пишеш - притесненията ти са абсолютно неоснователни.Няма нищо,което да подсказва намаляла кърма - огладняване на 2ч си е абсолютно нормално,също както и меките гърди - а това,че си успяла да изцедиш въобще нещо,след като си кърмила бебето от тази гърда,говори за даже изобилна кърма Grinning А дори да има някакво съвсем леко временно намаляване,бебе просто ще посуче ден-два по-начесто и всичко ще се оправи.Няма нужда да правиш нищо повече - пийни си лактогонен чай за успокоение,повече течности и слагай на гърдата по-честичко и до утре ще е минало Wink
Виж целия пост
# 2
Дано си права!!! Praynig
Виж целия пост
# 3
Ако си търсиш нещо да се шашкаш, че ти е скучно - давай, но иначе Хедра е права - нямаш основания за тревога. Къде по-малки интервали между кърменията сме имали и дори не ми е хрумнало, че ми намалява кърмата.
Виж целия пост
# 4
Може и скок на растежа да има и за това да суче по-често. Бебето си увеличава количеството мляко. Скок на растежа има през 3-та седмица, 6-та седмица, 3-ти месец, 6-ти месец, 9-ти месец.  Не се притеснявай и се гушкайте с бебка.
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Аз също имах този проблем! Но всичко се нормализира от самосебеси! Така че не се притеснявай! При нас в началото на втория месец кърмата намаля и се принудих да давам добавка, но ето че сега всичко е наред Бебе Виктор е на 2 месеца и половина и си цока млекце без проблем! Joy
Ех, ако гърдите ни бяха разграфени като шишета, та да виждахме какво количество мляко можем да предложим на малките си слънчовци, или ако тяхните коремчета и имаха разграфени мin и мах количество млекце което може да поемат, всичко щеше да е много по-лесно! Защото основния проблем на всяка майка е колко изяжда детенце!
Чао от мен! И успех  bouquet
Виж целия пост
# 6
Всичко е наред, нормализира се  Laughing Laughing Laughing
Май много бързам да се шашкам  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия