Катранен шампоан

  • 55 003
  • 44
Казват,че катраненият шампоан много подсилва растежа на косата и е полезен.Имате ли отзиви и не ви ли дразни миризмата на катран и самата миризма измирисва ли се бързо?
Виж целия пост
# 1
Използвала съм катранен сапун. Много помага за мазни коса и кожа на лицето. Доволна съм, след измиваме не остава никаква миризма и косата не се нуждае от лак или пяна, става твърда! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз не съм ползвала, даже не съм и чувала за кактранен шампоан.  Embarassed От къде се купува?
Виж целия пост
# 3
Майка ми го използва като профилактика срещу невродермит на скалпа. Чудесно измивно средство, особено и при наличие на пърхут, унищожава го. Ноооо, понамирисва. Обаче пък, след употребата му не се налага да се ползват стилизиращи средства за коса.

От аптеките се купува. Мирише като на ихтиол или пък маз на Вишневски, не е приятно.
Виж целия пост
# 4
Не съм ползвала,а и аз чувам за първи път за катранен шампоан  newsm78 ще следя темата
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм преди мнооого години - дерматолог ми го препоръча за косопад. След изсушаване няма миризма. Имаше ефект от него.
Сега може пак да си го купя, че напоследък нещо пак започна да пада.
Виж целия пост
# 6
Преди много време съм го ползвала против пърхот и бях страшно доволна. Миризмата не е трайна, но на мен ми беше много трудно да я понасям дори и само докато си мия косата с него. Който може да до преодолее миризмата, нека го пробва  Peace
Виж целия пост
# 7
И аз съм го ползвала  отдавна ! Беше страхотен ,може да ви се стори странно ,но на мен миризмата даже ми харесваше,тя се усеща само като ти е мокра косата ! Много е добър за цялото тяло-коса,лице ,тяло!
Виж целия пост
# 8
А на коя фирма сте ползвали?
Виж целия пост
# 9
И аз за първи път чувам.Може ли да се използва ежедневно?
Виж целия пост
# 10
И аз за първи път чувам.Може ли да се използва ежедневно?

И аз запитвам същото. Flutter
Виж целия пост
# 11
каква му е цената, а за лицето сапун ли има.. newsm78
Виж целия пост
# 12
Не знам дали подсилва косата, но помага против пърхут, имаше няколко бг марки,които предлагат катранен шампоан и сапун.
Виж целия пост
# 13
А на коя фирма сте ползвали?
Да ти кажа, не се сещам каква марка е бил. Беше много отдавна. Може да питаш в някоя аптека мисля, че там със сигурност може да намериш  Peace
каква му е цената, а за лицето сапун ли има.. newsm78
Не е скъп нещо от рода на най-много 2-3 лв, да не е и по-малко  Peace
Виж целия пост
# 14
А на коя фирма сте ползвали?

Алгопикс.

Относно ежедневно използване - ще ви окапят косите бе момичета, и не с кактранен, с всякакъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия