прясно мляко

  • 1 959
  • 30
въпроса ми е от кога започнахте да давате на децата си да пият прясно мляко.Защото аз досега от както съм почнала да го давам го давам само под формата на кремчета
Виж целия пост
# 1
от година и 7 месеца, когато спрях да го кърмя
Виж целия пост
# 2
От 1 год. и 3 месеца. До тогава я кърмих, после пробвах да дам АМ, но не пожела изобщо да го помирише. Прясното мляко го консумира най-често с бисквити!
Виж целия пост
# 3
Не го давам, защото не го обича - само в кремчета, но за мое щастие , тях ги правят в детската градина Embarassed
Виж целия пост
# 4
И аз само под формата на кремчета. Давам му мляко пригодено за неговата възраст.
Виж целия пост
# 5
От 1 год. и 5-6 мес., не помня точно.Сина ми го харесва и го пие.Той общо взето харесва всякакво мляко - АМ, кисело, прясно  Laughing и пие по много.Но прясното гледам да го ограничавам.
Виж целия пост
# 6
На около година и половина.
Виж целия пост
# 7
След годинката пробвах. Първо и аз опитах с АМ, но без успех. Прясното как ли не го предлагах - не го иска и до сега. Само със зърнените закуски съм успяла Embarassed предпочита киселото мляко.
Виж целия пост
# 8
А до сега съм давала само под формата крем, но в яслата мисля че един път в седмицата им дават за закуска прясно мляко за пиене, но не знам, дали го пие.
Виж целия пост
# 9
И аз само под формата на кремчета. Давам му мляко пригодено за неговата възраст.
И аз така
Виж целия пост
# 10
Още не съм давала Thinking, пие си Адаптираното мляко
Виж целия пост
# 11
Започнах и на двамата да давам след като навършиха годинка. Харесват го и пием всеки ден.
Виж целия пост
# 12
от скоро давам прясно мляко с малко какао за цвят.
Виж целия пост
# 13
Още не пие, освен ако не е в някоя храна добавено, примерно кускус. Пие си АМ.
Виж целия пост
# 14
От както започнах да взимам храна от детска кухня.
Изобщо всичко което използват като готвят там, може да го даваш на детето.
Изключение са разбира се алергичните деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия