Пишкане направо в тоалетната

  • 1 460
  • 20
Здравейте мами, дъщеря ми не понася гърнето, само като го види и побягва, а вече започна да си казва запишкането. От известно време изпитва голям интерес към нашата тоалетна и това е моя въпрос има ли такива мами, на които дечицата са започвали да ходят в голямата тоалетна с дъсчица за малки дупета Grinning. Защото ние май ще пропуснем гърнето.
Виж целия пост
# 1
Ние сме така, пропуснахме гърнето. Купихме и дъска за тоалетната и направо там си се научи! Peace
Виж целия пост
# 2
Защо не? И аз съм мислила по въпроса - да взема специална дъска и направо в тоалетната. Разбира за какво е гърнето, но не го иска, а иска да прави всичко като възрастните. Не мисля, че е е проблем да се научи направо на тоалетната. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Има много такива деца, които са се научили направо на тоалетната чиния.
Купуваш и седалка за нея и готово.
Лично за мен това е по-добрият избор за по-голямо дете.
Виж целия пост
# 4
мойта щерка 6 месеца си ходеше на малкото гърне.Катонаправи годинка още на следващия ден и купихме седалка за тоалетна и от тогава не желае изобщо да сяда на малкото гърне,а само на голямо си ходи.А и за мен така е по добре,че не ми се налага да мия другото гърненце  Hug
Виж целия пост
# 5
riciii, не изпускай възможността! Моят син мина и през гърнето и през детската дъска.Това е само улеснение за теб и чудесна подготовка за детската градина.
Виж целия пост
# 6
От дъската изпитваме страх да не падне. Но скоро видях в един магазин с дръжки отстрани, които могат да се използват и за подлакътници, ако реши да остане по-дълго Laughing в тоалетната. Смятам да пробвам с тях
Виж целия пост
# 7
Моята дъщеря също пропусна гърнето, за което много се радвам, защото ми спестява много работа - миене на гърнето например.
До три години и слагах детската дъска, а сега вече направо си сяда сама, върши си работата, бърше се и пуска водата. Супер съм доволна!
Не се чуди, а се радвай че не иска гърне! Ако е малко детето просто трябва да се придържа.
 Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Моята дъщеря мина и през гърнето,но в тоалетната започна да ходи без допълнителна дъска като в началото я придържах докато свикне (беше на около годинка и половина).Радвай се спестяваш си едно от многото задължения.
Виж целия пост
# 9
Моето голямо момиченце първо се научи да ходи до тоалетната на голямата тоалетна чиния, без допълнителна дъска (аз я придържах).Доста по - късно започна и на детско гърненце да сяда.
Виж целия пост
# 10
И сина ми също се научи първо на тоалетната, като го придържах.На гърнето не искаше.Отидохме с баща му да купуваме седалка и го взехме с нас.Междувременно гледахме и гърнета и той се лепна за едно.Купихме му го и от тогава само на гърнето си ходи  Crazy Като го пращам в бабите му пак с гърнето  Laughing
За мен е важно, че махнахме памперса, а къде ще пишка детето (на гърнето или в тоалетната) ми е без значение.
Виж целия пост
# 11
Този вариант и аз вече го обмислям защото Анди категорично отказва да седне на гърнето . Като ме види да го нося започва да вика "НЕ.....НЕ" и да бяга далеч от мен . Та сега се оглеждам за модели и марки .  Питам защото видях някакви на Чико с капак и друга на ОКbaby .  Каква бихте ми препоръчали ?
Виж целия пост
# 12
И мен ме интересува,защото и моя син отказва категорично да седне на гърнето.Незнам за марки,но съм виждала едни дъски с дръжки отстрани,които ми се виждат най-подходящи за малко дете
Виж целия пост
# 13
Аз го намирам дори за по - удачен вариант. Даже скоро смятам да купувам седалка за тоалентната и така да се учим.
Виж целия пост
# 14
.........Отидохме с баща му да купуваме седалка и го взехме с нас.Междувременно гледахме и гърнета и той се лепна за едно.Купихме му го и от тогава само на гърнето си ходи  :
........................................................
И при нас се получи така-пищеше от гърнето ако се опитвах да я сложа да седне.Като настъпиха жегите лятото и тя стана на 1 г.и 8м. я заведохме с мъжа ми в един детски магазин,където имаше 20 вида гърнета.Уж на игра и казахме да си хареса ново,тя помъкна едно гърне-зайче и оттогава взе да сяда там да чишка и ака.Така,че може би ново гърне,различно от старото и избрано лично от детето, също е вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия