през октомври в египет?

  • 2 568
  • 2
моми4ета,втората половина на октомври подходяща ли е за плаж в египет?моля ви споделете,който е ходил.няма  на кого да оставим малкия и ще го вземем с нас.на 1г.и 10 месаца е.според вас опасно ли е с малко дете там?как е храната?ако сме на полупансион има ли подходящи заведения,където можем да обядваме с малкия?не знам и как са цените там извън хотелите?
моля ви за малко пове4е инфо.насо4или сме се към хургада и по-то4но хотел:"сахара"-4 *.
благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз съм била и в края на октомври-съвършенно си е времето..Вечер е само по-духливо, но си зависи от разположението на хотела..
Аз не бих рискувала в Египет с храна извън хотела, както и им нямам вяра за нищо..))
Иначе в Хургада има достатъчно заведения за всякакъв вкус..
Виж целия пост
# 2
Миами, прегледай тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267790.0 Писали сме за всичко надълго и нашироко.
Времето е идеално за плаж целогодишно там, а октомври е един от най-добрите месеци.
Можете да се храните спокойно извън хотела. Цените са нормални (със сигурност не по-високи отколкото в хотела).
Дали ще вземето детето зависи изцяло от вас. Виждала съм и съвсем малки бебета там; за по-големиет деца обикновено има анимация и различни занимавки. Вашето е доста малко, така че ще трябва да е около вас непрекъснато и едва ли ще можете да ходите на екскурзии например.Ако това не ви притеснява и отивате само за плаж - няма проблеми.Ако не, оставете го на някоя баба и го заведете там, като порастне малко повече. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия