Добър гинеколог

  • 5 171
  • 20
Аз съм на 34 години и ми писна от доктори,искам някой да ми препоръча добър специалист!Последно което трябва да правя е биопсия(така каза последния гинеколог Д-р Казаков)резултата от цитонамазката ми е 3б.и не знам дали това е разумния вариант,направо ще се побъркам!Дайте мнемие и за този доктор ако някой е ходил  при него!Страх ме е защото искам бебе а след това може и да не стане!Предварително Ви благодаря!!!
Виж целия пост
# 1
Веднага бих потърсила мнението на друг. За съжаление не мога да ти препоръчам конкретно име, но аз за последните си ядове ходих и в Токуда, и в Шейново /не е свързано с твоя конкретен проблем/ и за моя огромна изненада в Шейново бях приета и обслужена доста по-добре. Искрено ти желая успех! Но задължително се консултирай поне с още един специалист   bouquet
Успех!  Hug
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря за съвета!Целувки!!!
Виж целия пост
# 3
Limisa можеш да зададеш въпроса си в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324966.0 има по голям шанс да намериш подходящия лекар по проблема,а също и в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281996.0 Успех.
Виж целия пост
# 4
Бих ти препоръчала Доц.Чакалова от онкологията.Тя приема в МЦ"Гинека".Ето тел.на центъра 8739919
Виж целия пост
# 5
Аз съм на 34 години и ми писна от доктори,искам някой да ми препоръча добър специалист!Последно което трябва да правя е биопсия(така каза последния гинеколог Д-р Казаков)резултата от цитонамазката ми е 3б.и не знам дали това е разумния вариант,направо ще се побъркам!Дайте мнемие и за този доктор ако някой е ходил  при него!Страх ме е защото искам бебе а след това може и да не стане!Предварително Ви благодаря!!!

Доктор Славчев./макар че лично моят лекар е д-р Дяволов/, но ти питаш за утвърден специалист в областта.
Биопсията на шийката на матката не пречи на забребеняването. След като родих бях с доста висок пап, направиха ми конизацио, отново взеха биопсия. Увериха ме, че за износване на плода при следваща бременост евентуално може да се направи серклаж , но няма пречки за забременяване от страна на този фактор.  За мой срам не съм ходила на контрола след конизациото.
Биопсията на цервикса се усеща като щипване.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви на всички,ще чакам още препоръки от вас!
Виж целия пост
# 7
Лимиса всичко ще бъде наред,само сапокойно. Hug
Виж целия пост
# 8
Направих биопсията,и сега чакам резултата след 10дни.Моля се на господ да е на ред иначе ще се побъркам!Стискайте палци момичета!
Виж целия пост
# 9
Ще ти стискам палци Лимиса,всичко да е нред,а ти бъди спокойна знам че е трудно но се опитай Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
С теб съм!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Момичета кажете някой добър доктор в София,след като изчакам резултата от биопсията да отида при някой добър специалист!
Виж целия пост
# 12
Накой може ли да изкаже мнение за този Д-р Славчев?Една приятелка каза,че е ходила при него и бил малко сопнат но бил добър вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 13
Аз бих ти препоръчала Д-р Ралчева. Тя работи в Онкологията и има и частен кабинет. Но можеш да отидеш и със направление при нея. На мен ми маха полип миналата година и съм доволна. Помогнала е на доста жени с проблеми (мои познати). Аз също като имам проблем ходя и при нея за консултация.
Надявам се и на теб да ти помогне.
0888318967- Д-р Ралчева
Виж целия пост
# 14
Момичета, моля за помощ. Мисля, че тази тема е подходяща да задам своя въпрос. Преди месец бях на гинеколог. искам само да уточня, че редовно посещавам гинеколог - на всеки 6 месеца. Откриха ми куп неща: рецидив на поликистоза, бактериална ентерококова инфекция в шийката на матката, Candida Glabrata и цитонамазка 2-ра група. бях 7 дни на антибиотици, за гъбичките пих, мазах и поставях какво ли не (изписано от лекаря). Тъй като от години имам течение, което не се повлиява от лекарства, реших да потърся по подробно - оказа се, че всичките антимикотични препарати са приложими при останалите форми на кандида, но не и при глабрата. От лабораторията пък ми казаха, че антибиотици за перорално приложение не са удачни при такава ентерококова инфекция. На приятеля ми, както винаги му няма нищо. Не знам какво да правя, откъде ги хващам тези неща - не зная. А лекарят ми очевидно не ми  назначава адекватно лечение. Моля ви само да ми препоръчате наистина добър гинеколог, защото искам второ мнение. На всичкото отгоре имаме желание за бебе, аз имам дъщеричка от предишен брак.

Благодаря ви предварително,
К.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия