дайте съвет,моля

  • 1 162
  • 16
Дъщеря ми стана  скоро на 1 годинка.Никога не е била от много ящните, но сега след една настинка е много зле положението.
сутрин мляко 200 гр АМ .после малко  сок,на обед не винаги цяло бурканче,след обед нещо малко гризка,вечер филия, намазана с нещо и доматче и после пак АМ.
Каши,попари,кремчета,нищо не иска.
А понякога и пресни плодове яде.
Дайте съвет или има ли и други неящтни ...
Мерси
Виж целия пост
# 1
Ти си добре, малката яде плодове и зеленчуци.
Моята дъщеря минава през различни периоди на предпочитание - или само попара  Confused, или само месо, картофи, но никога пресни плодове. Само млякото е вечно.
Не се притеснявай, период е, нека вижда, че останалите от семейството ядат разнообразно и сама ще поиска.
Виж целия пост
# 2
Съвсем нормално-не се притеснявай Wink Повечето деца реагират с намаляне на апетита при зъбоникненето, а сега си е активно..
Наблегни на пресните плодове и зеленчуци Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговора
Ами аз освен да се притеснявам друго не мога да направя,като каже не е не  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
хм...пресни зеленчуци...освен домат,маи друго не иска.Ще я пробвам  и със сок от моркови .друго не се сещам н newsm78
Виж целия пост
# 5
а ние пък съвем нищо не ядем ooooh!
Виж целия пост
# 6
Няма неящни деца. Има си временни или постоянни предпочитания. Многото ядене е много далече от показател за здраве; напротив. Добре си ти е детето, не се тревожи и НИКОГА не го насилвай  Peace
Виж целия пост
# 7
о ние пък сме вече на 3 години и 2 месеца и имаме предпочитания към киселото мляко .Само него яде по всяко време на денонощието го иска незнам докога ще я караме така но май наистина е временно защото преди няколко месеца неискаше да го вкуси.Дано и при вас да е временно състояние ,но щом яде плодове и зеленчуци всичко е ок.Желая ви скорошно оправяне на апетита и весело и безгрижно детство. Wink
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай-сигурно е период....надявай се по-бързо да отмине Hug
Виж целия пост
# 9
Така е с апетита на приливи и отливи. В такива ситуации съм давала да гризе ябълка или краставица, нищо друго не иска.
Виж целия пост
# 10
Това не е "неящно дете".
Давай каквото яде и се радвай, че яде плодове и мляко.
Ако ядеше амо чипс и солети, щеше да е много по-зле.
Кашите и кремчетата не са върха на полезното хранене.
Ако намалиш сока за сметка на плодовете, и предлагаш банани напр. те са достатъчно хранителни.
Организма ни има нужда от прясна храна, като плодове и зеленчуци, и по-малко фабрично обработена, като готовите каши.
Виж целия пост
# 11
Детето все пак яде.
Моето след едно боледуване две седмици ядеше само кисело мляко.
Не насилвай детето и му давай да яде това, което то иска.
Виж целия пост
# 12
моя син от край време яде по малко и не всичко /по-скоро са малко нещата, които яде/... много методи съм опитала и от всичко най-добре му действа да поогладнее и да се измори - тогава яде каквото му дам, не подбира, и се наяжда хубаво  Crazy
Виж целия пост
# 13
И аз бих ти казала да даваш на детето каквото харесва и колкото иска, важно е да яде.Ще си върне апетита постепенно.
Виж целия пост
# 14
И моята голямата е злояда,не се притеснявай,тя си знае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия