Хипоалергенно мляко

  • 6 205
  • 17
Здравейте, мами! Hug

Имам въпрос за ХА млека - бихте ли препоръчали някое, което да не горчи? Имам Аптамил, но е неприятно на вкус.
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние сме на Фризо НА.От около месец го пием.Препоръча ни го педиатърката.Преди ни се беше наложило пак да пием ХА мляко тогава бяхме на Милумил НА,но половината от направеното АМ го изхвърлях.Сега това вероятно и харесва,защото започна да пие повече и от нормалното АМ.
Виж целия пост
# 2
Те май всичките горчат newsm78
Виж целия пост
# 3
NAN HA синът ми го пиеше 3 месеца с удоволствие,опитвала съм го и нямам спомен да е било горчиво. Peace
Виж целия пост
# 4
И ние бяхме на НАН ХА.Ядеше го .
Виж целия пост
# 5
фризо ха не е горчиво. има вкус на гадна риба, но дъщеря ми го пие с голямо удоволствие.
освен това бях чела, че е най-доброто хипоалергенно мляко.
Виж целия пост
# 6
и ние сме на НАН ХА от 4 мес
Виж целия пост
# 7
аз не разбрах на беба не и харесва или ти се притесняваш да не би да му има нещо,ние от втория месец и до сега сме на фризо на,и си го пие много добре
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми беше на Фризо ХА до 4-я месец и си го пиеше с кеф Peace
Виж целия пост
# 9
Ние бяхме на Хип, а сега на Милумил. И двете ги понасяме добре, но не се намират лесно. Цената е около 25лв. за 600гр.
По този повод да питам знаете ли къде в София продават хипоалергенно Хип и Милумил?
Виж целия пост
# 10
Синът ми пиеше Фризо ХА. На мен ми се струва, че обикновеният Фризолак е по-сладък, но детето си пиеше ХА-то с удоволствие.
Виж целия пост
# 11
ot 5-mese4en pie samo NAN opitvala sam sladko e na vkus  newsm44

от 5-месечен пие само NAN опитвала съм сладко е на вкус  newsm44

Моля, пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 12
Нещо, което донякъде помага срещу горчивия вкус е да се приготвя млякото с хладка вода. Но, като цяло всички хипоалергенни млека нагарчат.
Виж целия пост
# 13
Ние до преди 3-4м бяхме на Нан ХА и не горчи, а дъщеря ми си го харесваше много. Тя по принцип много и харесват АМ на Нан  Peace
Виж целия пост
# 14
Ние до преди 3-4м бяхме на Нан ХА и не горчи, а дъщеря ми си го харесваше много. Тя по принцип много и харесват АМ на Нан  Peace

А как преминахте от мляко,което е ХА на обикновено АМ?? Постепенно ли или може да се даде една доза наведнъж? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия