от кога пуканки?

  • 3 384
  • 18
интересува ме от кога започнахте да давате на бебета си пуканки,по-точно тези на Слънчо,защото ми се виждат по-безсолни? newsm78
Виж целия пост
# 1
След две годинки със сигурност. Не знам на колко сте, но не рискувай ако сте по-малки. От люспичките на царевицата така може да се задави, че не ми се мисли!
Виж целия пост
# 2
Пуканки
Виж целия пост
# 3
Пуканки не мисля да давам - опасността от задавяне има, а и  люспичките засядат все някъде измежду зъбите Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Аз давам пуканки от 2 седмици-карамелизирани Peace
Слънчо дадох от 8-я месец Hug
Виж целия пост
# 5
Дадох като беше на 10 мес.
Виж целия пост
# 6
Колкото повече отлагаш, толкова по-добре, има голяма опасност от задавяне.
Виж целия пост
# 7
стана ми ясно за пуканките за микровълнова и другите там подобни,но конкретно исках да попитам за пуканките "Слънчо".те са меки и се топят като ги лапне детето.според мен няма опасност от задавяне.вие как мислите?
Виж целия пост
# 8
Според мен не рискувай,някъде четох,че до 3години не се препоръчват!
Виж целия пост
# 9
Пуканки дадох сравнително скоро, преди 2 месеца.
Виж целия пост
# 10
стана ми ясно за пуканките за микровълнова и другите там подобни,но конкретно исках да попитам за пуканките "Слънчо".те са меки и се топят като ги лапне детето.според мен няма опасност от задавяне.вие как мислите?
аз мисля,че за тях няма проблем Peace
Виж целия пост
# 11
Скоро го пробвах...яде ги та чак ушите му пющят. Но не мисля да му давам скоро пак....пусти майчин страх.
Виж целия пост
# 12
След 2 годинки.
Виж целия пост
# 13
стана ми ясно за пуканките за микровълнова и другите там подобни,но конкретно исках да попитам за пуканките "Слънчо".те са меки и се топят като ги лапне детето.според мен няма опасност от задавяне.вие как мислите?

Не става ли въпрос за царевични пръчици,нещо от сорта на "Зайо Байо"  newsm78
Виж целия пост
# 14
стана ми ясно за пуканките за микровълнова и другите там подобни,но конкретно исках да попитам за пуканките "Слънчо".те са меки и се топят като ги лапне детето.според мен няма опасност от задавяне.вие как мислите?

Не става ли въпрос за царевични пръчици,нещо от сорта на "Зайо Байо"  newsm78

Да,''Слънчо'' са от сорта на ''Зайо Байо''.Такива дадох за пръв път след годинката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия