Коя е любимата ви козметика?

  • 2 360
  • 33


Пазарът ни залива от всевъзможни видове козметика за всяка част на нашето тяло. Списанията, телевизията, рекламите се надпреварват да ни препоръчват кое е най-доброто за нашите коса, кожа, маникюр... В желанието си да сме красиви и да се погрижим качествено за себе си, ние потребителите си купуваме всевъзможни видове козметика и често тя  просто стои и чака реда си за боклука.

Някои жени са щастливки и лесно откриват продуктите за тях. Други се лутат и всеки месец дават пари за различни видове козметика. Едни избират натурални продукти от природата, други залагат на луксозна и скъпа козметика, за трети е важно просто да имат с какво да се поддържат, без да робуват на правила и марки.


Коя за вас е перфектната козметика? Всичко полезно за кожата ви се намира в хладилника?

Или предпочитате последните писъци на козметичните гиганти и не жалите пари, за да ги имате?

Имате ли любима марка козметика и защо?


P.S. Откраднах темата от rozali.com  smile3525
Виж целия пост
# 1
аз предимно ползвам Ейвън и Гарниер ,но имам и на други марки козметични продукти
Виж целия пост
# 2
Имам любими продукти на определени марки.
Купувала съм и "последни писъци", но не винаги съм оставала доволна.
Като цяло мога да кажа, че определено не робувам на марки.
Виж целия пост
# 3
L`Occitane
Виж целия пост
# 4
Юсерин
Виж целия пост
# 5
Авен
Виж целия пост
# 6
Vichy и La Roche-Posay  Peace
Виж целия пост
# 7
За кожата на лицето - Dior, La Roche Posay, Vichy, L'oreal.
За тялото - медицинска козметика.
За коса - професионалните серии на Керастаз и Л'Ореал.
Виж целия пост
# 8
като чели съм най доволна от Matis
Виж целия пост
# 9
Имам любими продукти на определени марки.
Купувала съм и "последни писъци", но не винаги съм оставала доволна.
Като цяло мога да кажа, че определено не робувам на марки.

И аз съм така. Купувам си нещо, което съм имала и ми е харесало, или нещо което са ми похвалили. На една марка ми харесват гланцовете, на друга кремовете за тяло, на трета душ гелове и т.н.
Виж целия пост
# 10
за лице - виши и юсерин
за коса - tigi
за тяло - нямам фаворити
Виж целия пост
# 11
По отношение на бялата козметика за лице съм фен на Клиник. Нищо от тази марка не ме е разочаровало (освен може би втората стъпка, но мисля, че причината не е в самия продукт, а в типа на кожата ми).
Виж целия пост
# 12
За бяла козметика Клиник и Юсерин
Декоративна Ланком, Лореал и Ревлон
Виж целия пост
# 13
Шанел
Виж целия пост
# 14
ланкастър- бяла козметика
ести лаудер- декоративна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия