Розови перли за лице

  • 5 780
  • 39
Здравейте,ще ми предложите ли някакви хубави розови перли за лице.Искам да са нещо подобно на ейвънските озавяращи,но да не са толкова скъпи.Споменете марка и номер(ако има такъв).Благодаря предварително,момичета  Hug
Виж целия пост
# 1
Има на Голдън Роуз такива. Около 10-12 лв бяха, доколкото си спомням.

п.п. Ти си рекордьор по пускане на теми за много кратко време. Peace
Виж целия пост
# 2
тези на Ейвън не са никак скъпи и са много хубави
palavata_monahinq  е писала че на голдън роуз са към 12 лв. така че разликата е никаква
Виж целия пост
# 3
по-добри, но малко по-скъпи са на Орифлейм
другите, които хем са розови, хем са перли, са доста по-висок ценови клас
Виж целия пост
# 4
palavata_monahinq  е писала че на голдън роуз са към 12 лв. така че разликата е никаква

Може и 10 лв да са. Не се сещам, въпреки, че днес гледах как продавачката смесваше от две кутии за да направи подходящия цвят за една клиентка.

На AVON колко бяха? Аз моите съм ги купувала поне преди 5 години. Още ги имам и ги ползвам, нищо, че най - вероятно са с изтекъл срок на годност. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
на Ейвън аз моите си ги взех за 14.90 лв. не е голяма разликата в цената и съм много доволна
Виж целия пост
# 6
на Ейвън аз моите си ги взех за 14.90 лв. не е голяма разликата в цената и съм много доволна

И аз съм много доволна. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Има на Голдън Роуз такива. Около 10-12 лв бяха, доколкото си спомням.

п.п. Ти си рекордьор по пускане на теми за много кратко време. Peace
Миличка,ами вие тука сте толкова отзивчиви,как да не пусна тема за нещо,което ме интересува.Наистина благодаря на всички за всичките отговори на мои теми,доста сполучливи покупки имам,откакто се допитвам до вас! Hug Hug
Виж целия пост
# 8

Миличка,ами вие тука сте толкова отзивчиви,как да не пусна тема за нещо,което ме интересува.Наистина благодаря на всички за всичките отговори на мои теми,доста сполучливи покупки имам,откакто се допитвам до вас! Hug Hug

Хахахха. Hug Дано и сега има полезни отговори и да намериш това, което те интересува. Peace
Виж целия пост
# 9

Миличка,ами вие тука сте толкова отзивчиви,как да не пусна тема за нещо,което ме интересува.Наистина благодаря на всички за всичките отговори на мои теми,доста сполучливи покупки имам,откакто се допитвам до вас! Hug Hug

Хахахха. Hug Дано и сега има полезни отговори и да намериш това, което те интересува. Peace
Дано
Виж целия пост
# 10
Аз имам някакви от 4-5 лв. - вършат ми работа. Миналият месец си взех пудрата мозайка на Джордани и много ми хареса. Върши ми същата работа, като перлите.
Виж целия пост
# 11
Добре,ама тея на Голдън Роуз нямат ли номерация?Предполагам,че има от бледорозови до тъмно розови перли?
Виж целия пост
# 12
Добре,ама тея на Голдън Роуз нямат ли номерация?Предполагам,че има от бледорозови до тъмно розови перли?
Дано не те лъжа ( почти сигурна съм, че не бъркам, ама знам ли Simple Smile).
Един модел са , с два вида "перлички" вътре. Едните са по розовеещи, други по-кафеникави ( златисти едни такива), бронзиращи може би е най - точната дума.
Това обяснявах в по-преден пост, че една клиентка искаше бронзиращ ефект и продавачката и отбра от двете кутиийки повече от този тип перли.
Надявам се да обясних добре, че малко сложно стана. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Аз си взех това лято на Golden Rose, бронзовите, и мога смело да твърдя, че не вършат никаква работа Simple Smile Кожата ми е доста светла, но въпреки това не се забелязват колкото и да се клепам. Като се върна в България ще си купя Ейвънски, дано поне те са добри Simple Smile
Виж целия пост
# 14
kukumiafka   ейвънските наистина са много добри няма да съжаляваш определено ако ги вземеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия