знаете ли някой да дава квартира за 3 месеца

  • 636
  • 3
Мили мами,
Има ли някой от вас или ваш познат, който да дава апартамент под наем за 3 месеца (октомври, ноември и декември). Ще правим ремонт и това с временната квартира се оказа голям проблем. Агенциите си казаха в прав текст, че не трябва да казваме, че сме за 3 месеца, защото никой няма да се съгласи. На мен все пак ми се иска да избегнем театъра и да намерим някой, който знае че сме за 3 месеца.
Всяка информация ще е полезна...
Виж целия пост
# 1
за кой град става дума|?
Виж целия пост
# 2
Здравей! Ние плануваме да отдаваме апартамент в Стрелбище, на улица Нишава. Апартаментът е 100 м2, 3-стаен, луксозно обзаведен със всичко необходимо за живеене. Холът и кухнята са обединени в 1 помещение ( доста е голяма всекидневната). В кухнята имате всички необхдими уреди, нова холна гарнитура и маса за хранене със 6 стола. Спалнята е изработена от орех и е поръчкова има и голям вграден гардероб. Другата стая е кабинет или детска. В коридорът има също много голям гардероб. Има и гараж, който може да ползвате ако ви е необходим. Има кабелна, интернет, телефон. Има парно, както и климатици.

Виж целия пост
# 3
Ама съм разсеяана - да за София става въпрос. Bellisima, ще изпратя съобщение на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия