Глътна монета!

  • 2 386
  • 12
Детето ми- 1г. и 2 м. преди 6 дни глътна монета от 20 ст. Всеки ден има изхождания, няма подуване на коремчето, нито друго притеснително, но стотинката не излиза. Педиатърката ни посъветва нищо да не правим, каза че няма проблем и ще излезе, но аз се притеснявам, че все още няма нищо. Хапваме картофено пюре. На някой друг случвало ли се е и за колко време се появи предметът? Намерих теми, но навсякъде се говори за тридневен срок и затова се притесних Confused
Виж целия пост
# 1
От баба ми знам - да яде сварени картофи. Те образуват нещо като пашкул, тъй като са лепкави на консистенция, около твърдият предмет. До два - три дни трябва да го изкара. Стискам палци по скоро да тропне в гърнето. Въпреки, че шест дни ми се виждат много... Thinking
Виж целия пост
# 2
Детенцето на наши близки преди години беше глътнало безопасна игла.Спомням си,че доста време я чакаха  да излезе и бяха минали около 10 дена,когато се появи.Успех и дано нямате проблеми!
Виж целия пост
# 3
Аз съм гълтала монета като малка, излязла си е по естествен път на петият ден. Ако се притесняваш, направи снимка.
Виж целия пост
# 4
Няма страшно ще излезе....Обло нещо е стотинката и не се притеснявай....
Виж целия пост
# 5
ами заведи го на ехограф знам че там се виждат железни предмети така ще разбереш какво става
Виж целия пост
# 6
Наистина ще излезе, можеш да си спокойна. Като дете аз ядях редовно всякакви неща, монети, мъниста, копчета и какви ли не други неща. Всичко си излизаше рано или късно.
Виж целия пост
# 7
Защо не пробваш с нещо разхлабващо,като пюре от круша?Не се притеснявай монетата е крьгла и ще излезе.
Виж целия пост
# 8
В никакъв случай разхлабващи!
 Моят син на 8 месеца глътна 20 стотинки. Излязоха  след една седмица с диета картофено пюре .
Виж целия пост
# 9
Здравейте! Благодаря на всички за отговорите. Днес бяхме на рентген. Стотинка няма. Или я е изходил или изобщо не я е глътнал. Както и да е, всичко е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Като малка бях глътнала монета от 5 ст.,няма страшно ще излезе. Peace
На мен ми даваха много нектар да пия,докато я икарах (от този който се продаваше в бирените бутилки)от тогава не мога да го гледам.Това са спомените които пазя и до днес Joy
Така че не се притеснявай,просто проверявай изпражненията и тя ще лъсне Hug



Сега прочетох поста ти .Много се радвам,че сте добре Hug
Виж целия пост
# 11
Радвам се, че вече сте се успокоили  Hug И аз се надявах въобще да не я е глътнал.

Виж целия пост
# 12
Браво добре че нищо ви няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия