Воловани

  • 2 005
  • 4
Здравейте,

Искам да направя воловани с различни плънки за РД на дъщеря ми. Бях гледала, мисля че в МЕТРО, готови воловани, в различни размери в кутии. Някой купувал ли е, хубави ли са  newsm78
Също така и идеи за плънка събирам  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1
Jutoo , правила съм от бутертесто, като обръчите отгоре ги намазах с вода за да се залепят. Изпекох ги отделно и после слагах плънка от пушена сьомга, майонеза, картофи, мариновани  краставички и копър. Намислила съм да направя скоро пак, но с риба тон и кус-кус.
Виж целия пост
# 2
  bouquet
А да те попитам - колко време могат да престоят преди сервиране? Да не се напои бързо дъното и да стане кашаво  newsm78
Виж целия пост
# 3
Сервирах ги 2-3 часа след като ги приготвих, но честно, бяха малко сухички. Явно е било нужно плънката да е по-течна. Не съм правила 2-ри път, за да ти кажа колко време им трябва за да поомекнат и да дръпнат от плънката. Може би ако се приготви топъл сос от сметана и сирена например, може би не повече от 2 часа ще са им достатъчни да станат добре поели и поомекнали. М-м! А този сос добре се вързва с пилешко пушено или печено и парченца портокал!!!
Виж целия пост
# 4
Мерси за идеята.
Обаче аз сега се връщам от Метро и нямаше Sad Някой да има представа от къде другаде мога да взема готови, без пълнеж - може би в някой сладкарски цех ще правят  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия