кой с какъв спорт се занимава

  • 678
  • 14
много ще ми е интересно,ако всеки сподели с какъв спорт се занимава.намирали време за тренировки или разчита на добро хранене? Peace
Виж целия пост
# 1
от известно време се запалих по тае бо  jump - време за тренировки намирам сутрин докато малката още спи защото нямам на кого да я оставя  Crossing Arms  намерила съм си клипчета от нета и така ....
Виж целия пост
# 2
На подписа ми личи  Peace само с добро хранене не става,но в комбинация със спорт,резултатите са невероятни  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Цветомира  по колко пъти седмично трнираш и по колко време  newsm78 
Виж целия пост
# 4
Браво на вас!
Аз с никакъв спорт не се занимавам. Несериозна съм в това отношение.
Виж целия пост
# 5
 Гребане с лъжица Laughing- там съм шампионка.
 Извън кръга на майтапа в момента играя пилатес в домашни условия.Обичам да ходя на фитнес, но нещо в последно време много ме мързи.
 Най-добре се чувствах, когато ходех редовно на плуване.Ех, да имаше на две крачки от нас басеин...
Виж целия пост
# 6
това с фитнеса и на мен ми е много познато.напоследък ме домързява Tired
Виж целия пост
# 7
Вече с нищо. Преди не бях толкова мързелива. ooooh!
Виж целия пост
# 8
Самбо,фитнес,плуване Peace  bouquet
Виж целия пост
# 9
Правя тае бо в къщи по 1 час на ден , всеки ден!
Просто е чудесно!
Опитайте!
Виж целия пост
# 10
С никакъв Blush-срам ме е да си призная,но тук няма как.Като се прибера в БГ сезахващам с нещо-поне има кой да гледа децата
Виж целия пост
# 11
Цветомира  по колко пъти седмично трнираш и по колко време  newsm78 


Ходя 4 пъти в седмицата по един час,но някой път като няма кой да гледа малката се случва и по два пъти да ходя  Peace
Виж целия пост
# 12
аз най много обичам фитнес.занимавам се от 3 години.сега обаче съм решила да напрявя няколко месеца почивка
Виж целия пост
# 13
Два или три пъти седмично ходя на тае бо. Бях прекъснала от както забременях, сега пак възстанових ходенето. Много съм доволна от тренировката, която включва 30мин. активни движения (тае бо) + 10 мин. упражнеия с гирички + 20мин. стягаща гимнастика. Отделно в къщи на степера отделям 5-10мин. на ден, а понякогаи гирички пред телевизора.
Виж целия пост
# 14
коремни преси си правя вкъщи
също си бях свалила от нета Тае бо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия