крем за лице

  • 1 339
  • 18
моля да ми помогнете какъв крем за лице да си взема.до сега не съм ползвала крем за лице,защото кожата ми е мазна,но след баня или след пилинг кожата ми се исушава и трябва да е намажа с нещо newsm78
Виж целия пост
# 1
Подходящият крем за мазна кожа обикновено става ясен по пътя на опита и грешката. Просто трябва да пробваш кремове за мазна кожа, за да видиш кой ти действа добре и кой не. Най-добре попитай в някоя добре заредена аптека за мостри, за да пробваш първо. Ако проблемът ти е по-скоро свързан с лъщенето на мазната кожа, пробвяй някой матиращ. Ако имаш пъпки, избери по-скоро нещо анти акне. Ако цената няма значение, добро решение според мен е медицинската козметика - фирми от сорта на Vichy, Avene, La Roche Posay, LED... Ако предпочиташ да тръгнеш от по-евтините варианти, пробвай нещо от супермаркетната козметика - сериите за мазна кожа на фирми като Garnier, Nivea, L'Oreal...
Успех!  Peace
Виж целия пост
# 2
Една моя съученичка ползва гела за мазна кожа на Ейвън и е страшно доволна. Поръчва си го постоянно.
Виж целия пост
# 3
http://www.deveyuku.com/ProdImages/group4/ST04792BR.JPG       Ползвам този и съм много доволна ,много добре хидратира smile3503
Виж целия пост
# 4
От години използвам продуктите на Лореал. Много ги тача. Има значение не само типа кожа, но и възрастта и сезона.
Виж целия пост
# 5
За мазна кожа и смесен тип - ЕЛЕА ( това е крема и изобщо серията, от която аз съм доволна ).
Виж целия пост
# 6
не си взимай на ейвън крем за мазна кожа,направо е отвратителен.И моята кожа е мазна и си го поръчах,въобще не става този крем,лющи се от лицето и имаш чувството ,че лицето ти е мръсно
Виж целия пост
# 7
не си взимай на ейвън крем за мазна кожа,направо е отвратителен.И моята кожа е мазна и си го поръчах,въобще не става този крем,лющи се от лицето и имаш чувството ,че лицето ти е мръсно
Може да не ти е понесла някоя от съставките на крема, защото аз познавам няколко момичета, които използват този крем и са МНОГО ДОВОЛНИ!
Виж целия пост
# 8
аз на ейвън няма да си взема защото не ми се чака 1 месец до като дойде.мисля да си взема на гарниер(много им харесвам козметиката)или на лореал или на нивея.тези марки си ги уважавам
Виж целия пост
# 9
Аз съм доволна от Лореал Peace
Виж целия пост
# 10
Аз скоро си купих Дева за мазна кожа
Много ми харесва Peace
Виж целия пост
# 11
аз също съм доволна от лореал
Виж целия пост
# 12
Аз съм с мазна кожа, и позвам на този Nivea, който е с витамин Е и с Жожоба. Много съм доволна.
На Elea, също им е много сполучлива серията за мазна кожа.
Виж целия пост
# 13
аз кремове не ползвам Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Надявам се авторката да не се разсърди, че ще използвам темата й, но тъй като става въпрос пак за кремче за лице...  Embarassed Laughing Та искам да ми препоръчате някакъв крем за по-проблемна кожа, защото напоследък по челото ме избиха доста пъпки (със смесена кожа съм), но и да е подходящ след това да слагам пудра или фдт! Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия