Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 4

  • 34 461
  • 417
Пускам нова тема с надеждата на заинтересованите от тази тема да я приключим бързо с положителни тестове.  Praynig Praynig Praynig

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=294309.0 - "Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... " - тема 3
Виж целия пост
# 1
Дано да е на късмет за всички момичета!  Hug
Виж целия пост
# 2
Записвам се първа в новата тема дано ми е на късмет.
Правих инсеминация в Св.Лазар в събота беше първата при неспукан фоликул и в понеделник втората при спукан всичко мина добре и сега чакам.
Желая на всички късмет и много бебенца  newsm30 newsm32 newsm37
Виж целия пост
# 3
Записвам се и аз в новата тема с пожелание за повече хубави новини.

sanitamm  bouquet


Виж целия пост
# 4
Деси, стискам ти палци да е станало и след 10-на дни да ни се похвалиш с положителен тест! EFP
Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен в новата тема!  Hug
Дано да е по-късметлийска и много положителна (от към тестове и радостни емоции)!  Praynig

Аз започнах стимулация за втора инсеминация вчера. Искрено се надявам да се получи. Като всеки месец от 3 години насам.  Confused

Зазолинка, ти си силна жена! Hug
Виж целия пост
# 6
cubbit ами да ти пожелая това второ инсе вече да е успешно и последно за теб,ще ти стискам палци Praynig Hug
Виж целия пост
# 7
Дано в тази повече да се хвалим, отколкото да се оплакваме!
Виж целия пост
# 8
И аз да се запи6а Hug
Виж целия пост
# 9
и аз се записвам в темата и се надявам всички да успеем. Praynig
Виж целия пост
# 10
Пожелавам на вси4ки тук ,да успеете  Hug
Виж целия пост
# 11
Радвам се за новата тема и се надявам тя да донесе късмет и щастие на всички нас тук.Да се похваля че станах леля за втори път-дано с тази новина както се казва "провлача крак"и  всички скоро да се похвалиме с положителни тестове. EFP newsm30
Виж целия пост
# 12
Честито лелинство newsm07!Дае живо и здраво бебето!
Виж целия пост
# 13
Александра Честито ти второ племенниче и от мен  bouquet,да е живо и здраво и в най-скоро време да си има братовчедче!
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания за моята племенница. На всички желая успех в инсетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия