До кога преварявахте водата?

  • 6 647
  • 120
Това ми е въпроса. Педиатърката каза до годинката, но на мен ми се струва много. Почти на 5 месеца е малкия, не може ли да му давам розов Девин?
Виж целия пост
# 1
Продължавам да преварявам. И нашата лекарка каза след годинката розов Девин и смятам да я послушам.
Виж целия пост
# 2
До началото на 8-и месец преварявах вода и давах само такава.
След това започвах да давам розов Девин и да редувам с преварена.
А с навършването на 2 г. минахме изцяло на чешмяна.
Виж целия пост
# 3
До годинка на каката, а на малкия до десет месеца някъде. Сега и двамата са на розов Девин.
Виж целия пост
# 4
До годинката преварявах.Сега редувам преварена с изворна Девин.
Виж целия пост
# 5
До 6 месец.После минахме на Девин(розова) Peace
Виж целия пост
# 6
Розовия Девин е чешмяната вода на гр.Девин.Компанията държи на концесия местното ВиК.  Това си една обикновена вода и няма тези свойства, за които се пише в етикета.Аз не бих и се доверила , знаейки много  неща.Равносилно е да дам вода направо от чешмата.
Виж целия пост
# 7
Все още я преварявам. То аз не пия вода от чешмата. След годинка започнах да давам и изворна Девин.
Виж целия пост
# 8
Някъде до 7-8 месец. Почти не пиеше вода и само я изхвърлях, караше само на кърма. После започнах да давам  Девин - изворна.
На 5 месеца ми се струва малко детето, може би трябва да послушаш педиатъра си.
Виж целия пост
# 9
От вторият месец на детето му давам Девин изворна с розов етикет, не я варя. Сега пие вода от каната "Брита".
Виж целия пост
# 10
До една годинка Peace
Виж целия пост
# 11
Никога не съм преварявала (не броя затоплянето в термо-кана до подходящата за АМ температура). От самото начало ползвам кана Брита. След 3-тата годинка започнах да давам и минерална вода (редувам марки). Също така, пият и вода от чешмата понякога.
Виж целия пост
# 12
На големия я преварявах до годинката. С малката захитрях и от първия месец давах розова Девин.
Виж целия пост
# 13
Много-много не пие вода, понеже е на кърма. Но все се мъча да пробутам преварена (на 6м е сега).
Виж целия пост
# 14
До годинка преварявах вода Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия