От кога никнат зъбките

  • 4 431
  • 24
Здравейте, Алекс е на 8 мес. и няма нито едно зъб4е. Нормално ли е?
Виж целия пост
# 1
На едно съседче, първия зъб изби на 1 год, пак на едно друго бебче - чак на 1 год и 4 месеца. Ако го кърмиш трябва дори да се радваш, не се притеснявай. При всяко детенце е различно.
Виж целия пост
# 2
На едно съседче, първия зъб изби на 1 год, пак на едно друго бебче - чак на 1 год и 4 месеца. Ако го кърмиш трябва дори да се радваш, не се притеснявай. При всяко детенце е различно.
Абсолютно точно. До към 1 годинка може да си спокойна.
Виж целия пост
# 3
Съвсем нормално е. При всяко детенце е рзлично. На моят син първият му зъб се показа в края на деветият му месец.
Виж целия пост
# 4
Съвсем нормално е. При всяко детенце е рзлично. На моят син първият му зъб се показа в края на деветият му месец.
И при малката беше така-края на деветия.На баткото първия зъб му излезе на 6мес.
Виж целия пост
# 5
На Тери първото и зъбче се показа 2 седмици преди първият и рожден ден.
Виж целия пост
# 6
При всяко дете е различно, не е фатално. Ще избие зъбче. Peace
Виж целия пост
# 7
Благодарско, мами.
Виж целия пост
# 8
При всяко дете е различно.
1вият зъб на Дияна изби на 6месечна възраст. Алекс е на 4м, но мисля, че долните са тръгнали. Моят 1ви зъб е избил на 1,4г.
1вата педиатърка на Дияна ме успокояваше "деца без зъби няма, аз имах бебе родено със зъб".
Виж целия пост
# 9
При всяко дете е различно - при някой на 3 месеца,при други на 1 г. и 3 м.Освен това при процеса на никнене на зъбчета има наследственост така че ако при някого от родителите зъбчетата са започнали да никнат по -късно е съвсем естествено и при бебчо да поникне по-късно.
Виж целия пост
# 10
Когато моите бебета бяха малки и аз се притеснявах за зъбетета  Joy
А майка ми казваше - колкото по-късно, толкова по-здрави зъби.
Оказа се права.
Виж целия пост
# 11
Първото зъбче проби след годинката.Сега имаме 8.
Виж целия пост
# 12
Когато моите деца бяха малки, ми казваха че броя на зъбките е резултат от:на колкото месеца е детето минус 6. Но както и другите са ти казали всичко е индивидуално. Важно е да са здрави, а това че на 8 месеца няма зъбче не е проблем.
Виж целия пост
# 13
Когато моите бебета бяха малки и аз се притеснявах за зъбетета  Joy
А майка ми казваше - колкото по-късно, толкова по-здрави зъби.
Оказа се права.
И аз съм на това мнение Peace
Виж целия пост
# 14
На моето дете ей сега преди два дена се появиха двете долни зъбчета.
На 1 година и 4 месеца!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия