Хрема

  • 2 507
  • 16
Малкия има запушено носле (като спи) най - вече . Ползвам стеримар, но не мисля , 4е помага. Мога ли да сложа капки и какви? Няма температура нито кашлица. Дайте съвет!!
Виж целия пост
# 1
Продължавай със Стеримара само засега
Виж целия пост
# 2
Най-много един-два пъти на ден витамин Ц да каптеш една капка. Имаше тема много голяма за хремата. Ако поровиш би трябвало да я намериш.
Виж целия пост
# 3
Стеримара е добър варянт,направете една посявка на носния секрет.
Виж целия пост
# 4
Аз използвам за тази цел едни капки, които купуваме от Англия обаче. Ментови се и се капва през деня на дрешка, а вечер може и до възглавницата на детето, по определена според възрастта доза. Ефекта е почти мигновен. На втората минута нослето е отпушено и освен това имат и лечебен ефект, т.е. нослето се оправя. Казват се Olbas - http://www.olbas.co.uk/olbasforchildren.asp.
Виж целия пост
# 5
Много се извенявам, но как се снабдяваш с тези капки?
Виж целия пост
# 6
Можете също да използвате  и Олинт, аз съм доволна, но след като се промие със стеримар, за да може да се излекува, на непочистено носленце нямат ефект капките за нос. Виброцила също е сполучлив вариант.

на мен също ще ми е от полза да науча как се набавят тези капки Olbas ?
Виж целия пост
# 7
Изключено е да се слага олинт на деца под 2 год. Може да се направи конпромис за 3-4 месеца по малко дете, но за бебе е абсурдно.Виброцила е над годинка. Под 1 год само след изрична препоръка от лекар.
Виж целия пост
# 8
Сестра ми живее в Лондон и тя ми ги изпраща. Тук не съм проверявала дали ги продават.
Ако има желаещи бих могла да й поръчам да ми изпрати, но не мога да Ви обещая в какъв срок ще пристигнат.
Виж целия пост
# 9
ОК но ние от 4 месечни сме все с проблеми и да ви кажа, започнахме с физиологичен разтвор и мисля казваше се мукосептонекс, (да не бъркам) и до годинката вече ползавхме тези които ми е предписвала педиатърката.
Виж целия пост
# 10
Ако става въпрос за олинт и виброцил дано не ги хлагате повече от 3-5 дни. Към олинта и другите капки с този състав се привиква. Познавам хора на по 40 год, които не остават без капки в джоба.
Виж целия пост
# 11
zdr. maminki. i nie ve4e 1 sedmica sme sas hrema.po4istvame nosleto sas sterimar i slagame kapki xylometazolin,orbazon i gentamicin.ispisani gi doktorkata.slagame gi ve4e 3 den no nosleto prodaljava da e zapu6eno.ako imate po dobro predlojenie molq vi pi6ete. Praynig
Виж целия пост
# 12
На малко бебе можеш да капваш по 2 капки ксилометазолин 0.05% (сините) в 7-8 капки стеримар. Ще ти е удобно в капачката на Стеримара да ги смесваш. после с капкомер (пипетка - продава се във всички аптеки по 10ст) разпределяш сместта в двете ноздри.
Виж целия пост
# 13
Аз слагам на малката няколко капки преварена вода или чай от лайка.Стеримара никога не ни е помагал.
Виж целия пост
# 14
За запушен нос слагам на синът ми Виброцил, максимум две вечери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия