Питане за бронхита

  • 1 372
  • 3
Не съм от голямата паника ,ама по повод изказването на моя приятелка се замислих .Ето за какво става на въпрос : синът на въпросната приятелка направи 2 год. ,по случая тържество в яслите .НО в събота /тази дето мина / детето и вдигнало Т и направило бронхит, но нищо във вторник тя го завела на яслите с тортата и почерпката /щото видиш ли поръчала ги вече и няма какво да ги прави / само за да отпразнуват повода и си го прибрала ,нищо че е с бронхит.Честно пощурях като ми го съобщи, и то официално по телефона .Не поясних, че децата ни са в една група .Питането ми е може ли да очаквам да се разболее и моето и какво мога да направя превантивно ,витамини или нещо друго ?Моля изкажете мнение има ли повод за притеснение.Предварително ви благодаря  bouquet

Извинявам се поради лоша връзка съм публикувала темата 2 пъти Embarassed
Виж целия пост
# 1
Бронхита, ако не е вследствие на вирусна инфекция нямаш основания да се притесняваш. Иначе може да дадеш малко витамини, ако даваш или имуностимулатори. Може и есберитокс на капки да дадеш. Те са без лекарско предписание и за 2 год деца стават.
Виж целия пост
# 2
Даи нещо превантивно някакъв имуностимолатор бронхита ако е вирусен е заразен
Виж целия пост
# 3
И аз имам такава приятелка дето ги върши такива, но това е друга тема.
Подсили организма на детето. Ако имаш цитросепт му давай, давай лимон с мед, фрешове, много пресни пкодове и зеленчуци. PraynigДано не се разболее детенцето ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия