Как да се справя с пищенето?

  • 566
  • 4
От около седмица Дими се е научил да пищи пронизително и проглушително, когато нещо не му се позволи и така си постига своето. Колкото и да съм принципна и да се опитвам да не го глезя, когато нададе тези децибели не мога да издържа и след безуспешните ми опити да го накарам да млъкне накрая се предавам Rolling Eyes Кажете как да се справя със ситуацията. Виждала съм и други деца да цвърчат така силно, но не вярвах, че и моето ще се открехне на такива номера. Вие имали ли сте такъв проблем и как се справихте?
Виж целия пост
# 1
Определено и Али ни пробва честичко Mr. Green но аз се опитвам да я забаламосам с нещо друго и в никакъв случай не и давам да си постигне исканото с врясък.... че имам наблюдения от околни деца и не искам и мойто да изпада в истерии Sick
Ама Али по принцип е добричка.... не съм сигурна че при всяко дете става newsm78
Виж целия пост
# 2
явно всички минават от там.......... Confusedи моят какъв глас вади..... Rolling EyesЗначи или го оставям да е напищи Crazyили веднага му ангажирам вниманието с нещо друго......не че прихваща определено се опитва да се налага
Виж целия пост
# 3
О, и мойта мина през периода на адските писъци, Crazy но нещо отшумяха отсамо себе си.Е, може и защото аз съм доста строга с нея и тя се научи,че не минават номерата с пищенето при мен.Всички минават през това, но по- темпераментните деца ги държи повечко. WhistlingПоне това са моите наблюдения от градинките.Можеш да го отучиш ако го прави от инат,като просто го игнорираш,тогава постепенно губят интерес да пищят за дадено нещо и овладяват по- хитри тактики. Rolling EyesЕ,ако си пищи от радост си е друго вече.Успееех! Wink
Виж целия пост
# 4
Ееееееееееех, това пищене - направо ме побърква Close. Внимание търси детенцето,, вниманиееееееееее, ама мама е заета и неможе цял ден с него да си играе  Sad . Да го игнорирам ли??? Ами то тогава целият блок ще се събере (а хората тук са толерантни попринцип). Какво правя???? Повтарям като латерна, че не е хубаво (той не ме разбира естествено) , понякога повишавам тон , но не много ... , залъгвам го с разни работи , та така засега. Дано по-бързо премине през този период.. така наречен  Wink Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия