Моля за мнение за ЧДГ "Ние врабчетата" в София

  • 1 256
  • 4
Ще съм благодарна ако споделите! Мисля да запиша синът ми там и искам да разбера повече. Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
И на мен ще ми е полезно да науча повече. Хайде момичета, споделете, моля ви... Grinning
Виж целия пост
# 2
Да взема аз да отговоря Simple Smile
Все пак записах там детето си. Много бях доволна - страхотно отношение към децата, програмата им е интересна, образователна.
Ние обаче ходихме там само месец (даже нямаше и толкова). За съжаление, предната ясла, която посещава детето ми, му нанесе доста тежки психически травми, които доведоха до депресия. Въпреки грижите, които получи Калоян в "Ние, врабчетата", не можа да свикне и се отказах да го мъча.
Виж целия пост
# 3
Даниеле, мерси че се отзова Hug А колко малки бях най-малките в групата, знаеш ли? Защото Ава ще е само на 1 годинка, когато трябва да я пусна Sad

Жалко, че при вас така се е получило Sad Надявам се с детската градина да случите повече Wink Peace
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай, имаше и бебета на 10-11 месеца - много бяха готини - пълзят си с биберони в устата Simple Smile Големите от бебешката група бяха на около годинка и 2-3 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия