Към нотариусите и служителите в ЕСГРАОН!

  • 561
  • 3
моля, ако знае някой дали ще разрешат на близък да вземе от общината дубликати от моя  акт за раждане и какво изискват, ако е възможно? аз съм в 4ужбина и от тукашните власти ми искат 2 дубликата!
оставила съм генерално пълномощно , но е от 2002 г! давайте мнения как да постъпя и ккакво е възмоно да се направи! мерси!имам и друго пълно!мощно от тази година да ме представя пред някои инстанции , може ли да се ползва?























Виж целия пост
# 1
По принцип може твой близък да отиде в кметството или Общината и да подаде молба за издаване на дубликат.

Но може би ще стане по-бързо и по-удобно за теб, ако просто отидеш в най-близкото консулство и поискаш да ти заверят две копия от акта ти за раждане - все е дубликат.
Виж целия пост
# 2
Носиш ми оригинал и копие и ти заверявам копието. Това мога да ти кажа. Другото е работа на служителките в ЕСГРАО и не се знае дали са задоволени снощи или им е уредено за вечерта. Обикновено са кисели...
Виж целия пост
# 3
нотар, аргун-много благодаря! ако е така и  успея само със заверени в посолството и легализирани, след превода копия, ще е много добре! голямо разминаване имам в инфото за документите, които подавам  и от там идват питанките, кое може да мине за пред местните служби!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия