Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 925
  • 286
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263344.new#new - 1ТЕМА.

Хайде милички на новата тема  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug


Кои сме ние и кои са нашите бебета:

rumi73 - създателката на темата   bouquet


simpatiuh4e - Стела - 26г. - 1 дете - Йоанна род. на 14.07.08  в 22:15  , 3.900 кг. 53 см

stelllla - Стела - 35 г. - 1 дете -  Ния - род. 17.09.2008  в 11и30ч. 3.500кг. 50см.

bidapet - Бистра - 36г.  2 деца - Кирил, род. на 16.07.1998 и  Деян   род 28.09.2008   в 22.25 ч. 2.970кг., 50см.                                                                     
Lora  mum - 34г. - 2 деца  - Габриела род. на 13.12.1995 г и  Силвена -20.09.08  10 ч. 4.680кг. 53см.   
kiki06                                                      
Бъдещи мами от Ловеч
Isito LCH - бъдеща мама за 2ри път 05.09
buzha - Божуриета - бъдеща мама 05.09
TANI80 - бъдеща мама 07.09
rumi73 - бъдеща мама за втори път
teomar07 - бъдеща мама 07.09


Мами от Ловеч, живеещи извън него:
Yoya - Плевен
hrizantia - Плевен
Stefinka
Maxi 2 деца - САЩ
eva7el - Пловдив
DqVoLsKi  ChArOvNa - Плевен
branimira76 - Плевен  - 2 деца - Марти и Светли

Виж целия пост
# 1
Привет! Аз още съм тук, 2в 1.
Благодаря на Стеллла за новата тема!
 Hug  Hug
Виж целия пост
# 2
Къде сте всички  newsm78
Е не я направих тази тема, както трябва, но все е нещо.
надявам се, че сте добре. Hug
Виж целия пост
# 3
Здравейте!  Hug Нищо не сте изписали докато ме нямаше!
Да ви се похваля, имам си син! smile3541
Роди се на 28 септември в 22.25 часа, тежи 2970 гр и се казва Деян.
Днес ни изписаха и вече сме си в къщи, всичко е наред, добре сме и двамата, кърмим се, детето засега е кротко.
Поздрави на всички вас! Дано и вие да сте добре.
Виж целия пост
# 4
Честито! Много радост да донесе в живота ти, както и на цялото семейство!
Виж целия пост
# 5
bidapet ЧЕСТИТО, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ


И за мама
Виж целия пост
# 6
 ЕЕЕЕееееее ,Честит син на Бистрето-много да я слуша и радва   bouquet
Да благодаря за темата на Стеллла   bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравейте.
Благодаря ви за пожеланията!
Ние с Деян сме добре, гледаме се, кърмим се, баткото и таткото много помагат. Детето е кротко засега, няма все още колики.
Искрено се надявам да се оправи малко времето, за да може следващата седмица да си направим първата разходка.
Вие как сте?
Какво правят малките човечета?
Лора нещо я няма никаква! Дали са добре? newsm78
Това е от мен, поздрави и целувки!  Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте мамчета!
Честито!!!!!!
Да са ви живи и здрави малките бебочета, много да ви радват и многооо да ви слушкат!!!!!

Виж целия пост
# 9
Руми къде изчезна бе мило? Защо не пишеш? Hug
Виж целия пост
# 10
Бистре, честит син! Да ти е жив и здрав и ти също. Ние си имаме проблеми. Акахме рядко, сменихме най-различни млека АМ без лактоза и за разстойство. Май малката не може да разгражда лактозата от кърмата. За сега давам 60 мл АМ и дохранвам с кърма. Сега акото е добре, дано после като минем изцяло на кърма да си остане такова. Даваме и капки Колиеф.Имаме и колики, но нощес си спа доста добре. Обикновено плаче до около 2,3 ч и после до 8 часа си спи,но снощи заспа в 1 и се събуди за малко в 4 да си цокне млекце и после заспа пак. Вчера я мерих със сантиметъра и вече е 55 см. Имам снимки но са на голямата щерка в Лап топа и още не ми ги е прехвърлила в моя комп. Вие имате ли колики?
Виж целия пост
# 11
Лора добре, че си сте се оправили. Ние имаме колики, но ги боря, като я кърмя постоянно, когато е будна. Страх ме е да давам капки, много запичат бебоците. За сега с малко повече рев вечер, се справяме. Пия и чай от копър.
Тези дни ще е хубаво времето. Да си спретнем една среща с количките  newsm78
Виж целия пост
# 12
Здравейте. Аз съм за среща с количките, но предпочитам да е следващата седмица, защото ние още сме малки и несме излизали, мисля в събота или неделя да си направим първата разходка, да стане поне на 2 седмици. Така че, вие ако искате се срещнете сега, а ние ще се присъединим длугата седмица. Времето го дават приятно до 15-16 октомври със сигурност, така че ще има време.
Може и Симпатюхче да дойде, тя напоследък рядко пише, пък са най-големи.
Поздрави на всички ви, Лорче, да се оправя Силвена!
До скоро! Hug
Виж целия пост
# 13
Здравейте, мамчета Hug
Верно рядко пиша ама малката все по-малко спи и иска да си се занимавам с нея и за това  Wink
Радвам се,че всички са добре.Съгласна съм за среща само,че аз не мога да сядам на кафе,че както спре количката и малката отваря очите.
Целувки на всички бебоци  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Eхооооооооооо, какво  правите? Къде сте всички?
Как са мъниците?
Казвайте ден и час за среща, аз вече излизам с малкия, хайде да съгласуваме времето и да се видим. Преди обяд или след обяд?
Пишете!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия