Довални ли сте от ботушите Geox

  • 6 238
  • 52
Това е въпросът ми,харесала съм едни на тази марка и още се чудя да ги купя ли,защото слушам противаречиви мнения за качеството им?
Виж целия пост
# 1
Ами  и аз тук съм чела много противоречиви мнения. Но с изключение на маратонките, всички обувки на мъжа ми са GEOX, обожава ги, удобни са му, не се късат. Дамски още не съм си харесвала.
Виж целия пост
# 2
Аз не им харесвам моделите ( специално дамските), но на мъжа ми и на детето всички обувки са оттам и според мен си заслужават всеки лев!
Виж целия пост
# 3
И аз не съм харесвала никога дамските им. Само едни ботуши миналата година и то не, че толкова ги харесах, а просто се изненадах че малко повече се приближават до вкуса ми.
Виж целия пост
# 4
За качеството нямам забележки.Ботушите,които имам 2 зими не са мръднали,а на детето ми краката други обувки не са виждали.
Виж целия пост
# 5
Ако държиш на качеството повече от вънщния вид са ОК, но според мен за 400 лв можеш да си купиш и по-хубави ботуши, някак си моделите им са ми много обикновенни, на детето купуваме от там защото наистина са качествени, мъжът също като мен ми не ги харесва за себе си.
Виж целия пост
# 6
От моделите им харесвам само мъжките. Дамските изобщо не ми харесват, от детските също рядко ми допада нещо. Само заради доброто качество бих купила обувки на тази марка, и то пак с известни уговорки.
Виж целия пост
# 7
Фенка съм им. Цялото семейство най-редовно се обуваме от тази марка.
Виж целия пост
# 8
Аз също за себе си не съм купувала от там,защото не ми е допаднал модел,но на детето купувам всеки сезон-страхотни са,нямам забележки,заслужават си парите Peace
Виж целия пост
# 9
Много
Виж целия пост
# 10
Децата ми в последно време са с Геокс ,постоянно,аз за мен нищо хубаво не съм видяла,а според моя мъж мъжките са страшно дърварски на външен вид.
Виж целия пост
# 11
Днес изкарват зимната колекция.
Виж целия пост
# 12
аз миналата година си купих ботуши от тях и не са мръднали а имам обувки от 3 год и са много здрави,другото е че нямат много разнообразни модели,но ако си харесаш нещо си заслужава-неможеш да ги скъсаш.
Виж целия пост
# 13
Аз съм си купувала за мен само веднъж ботуши и съм повече от доволна!!! След 2 сезона не са мръднали, кожата им е много хубава и не пропускат!
Ако не ми бяха омръзнали щях да си ги нося и този сезон. Peace
Иначе моделите им не са нещо особено, но има и попадения!
Виж целия пост
# 14
а Пловдив има ли такива магазини?Моля да ми кажете в кой град ги предлагат защото и аз искам да купя за дъщеря си.Всяка година копувам ботуши и все не мога да сполуча на качествени  още на вторият ден и краката и са мокри.Благодаря ви предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия