Какво правите когато...

  • 1 492
  • 22
Какво правите, когато започнете да подозирате, че животът ви става прекалено скучен и еднообазен. Предприемате ли нещо за да се измъкнете от еднообразието или просто му се отдавате и заспивате зимен сън...
А ако предприемате нещо какво е то - сменяте работата, сменяте мъжа, сменяте любовника, сменяте града, записвате се да участвате в някое шоу като "Сървайвър" или нещо друго. Вас какво ви измъква от скуката и сивотата на ежедневието и от кръга "Работа, в къщи, сън, работа, в къщи, сън....и т.н."
Виж целия пост
# 1
....не съм усетила скука в живота си...поне за сега....

Боре, пред вид лошото време и зачестяването на самоубиствата...
....започвам да се притеснявам за теб... Confused
Виж целия пост
# 2
Няма скука! Винаги нещо се случва, независимо дали е приятно или не.
Виж целия пост
# 3
Какво е това скука Shocked Shocked Shocked?
Виж целия пост
# 4
Борисе, няма спасение за теб, не ме карай да се повтарям, знаеш какво да направиш!
Виж целия пост
# 5
излагаш се вече.при толкова пуснати теми,всяка следваща е по-лоша от предната ooooh!
а уж ,човек се учел от грешките си
Виж целия пост
# 6
Нямам време и възможност да скучая, но ако нещо подобно се случи, обикновено сменям любовника. Нали той е нещото, от което се очаква да превърне скучният ми живот в нескучен! Mr. Green
Виж целия пост
# 7
деца
Виж целия пост
# 8
Колко деца имаш Labrador ?
Виж целия пост
# 9
само 1 за сега ... но ако започна да свиквам ще спретна още 2-3
защо питаш?
Виж целия пост
# 10
Щото се чудя защо имам толкова деца като не ми е било скучно! Laughing
Виж целия пост
# 11
всеки намира различен начин да се разнообрази ...
Виж целия пост
# 12
Сменям обстановката. Обичам природата и често излизаме от града - палатки, хижи, море.
Мъжът още не ми е омръзнал, има още хляб в него.
Работата я смених скоро и в нея имам очаквания. Друго не остава.
Виж целия пост
# 13
С мъжа ми нон стоп имаме всякакви преживявания и до скука мноооооооого рядко се случва.Аз обаче имам периоди на зацикляне, когато имам нужда да се махна за малко от всичко и всички, тогава просто изчезвам на някъде........онзи ден се прибрах от едно такова бягство (Виена-Мадона,) ама май не ми стигна и пак ще зачезна
Виж целия пост
# 14
Безгрешна, за Виена и Мадона ти завидих благородно. Heart Eyes
Нямам време за скука. Когато съм сама, тегля филми, гледам, чета събрани книги, разхождам си детенце, ходим на пазар с него.....
Но най-вече-гледам да ПОЧИВАМ и СПЯ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия