Искам съвет....

  • 1 998
  • 20
Здравейте млади мами,от дълго време следя форума само като страничен наблюдател,но сега има нещо което ме гложди и,че вие ще ми помогнете. Миналата година направих един аборт,бях на 20 години. Сега с приятеля ми говорим за бебе,направили сме един два опита, но не спира да ме гони страха,че след този аборт няма да мога да забременея пак. Бихте ли ми дали съвет...има ли определено време което трябва да чакам или нещо друго. Ще съм ви много благодарна..най малко за разбирането и подкрепата.
Виж целия пост
# 1
Обикновено периода за възстановяване е 6 месеца.
И не се притеснявай - ще забременееш пак.Успех
Виж целия пост
# 2
Няма нищо притеснително,почвай си фолиевата киселина и скоро да си в Отчетни ти пожелавам! Wink
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря...ще продължа да пиша тук и дано чудото стане
Виж целия пост
# 4
Няма нищо притеснително,почвай си фолиевата киселина и скоро да си в Отчетни ти пожелавам! Wink
PeaceСлед 1г неуспешни опити посетете специалист .Успех.
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай излишно.Майката му е усърдно бебеправене.Аз също правих аборт преди 3 год.(не се хваля) и когато решихме че ще бебеправим за собственото си успокоение ходих на гинеколог.Може и ти да го направиш - ще те прегледа и ще ти каже със сигурност как се развиваш след аборта.За пример мога да ти дам и сестра ми - тя направи аборт и след 2 седм. беше бременна с близнаци.Сега съм леля на 5 год. момче и момиче.Много са палави, но са здрави. newsm10
Виж целия пост
# 6
Няма нищо притеснително,почвай си фолиевата киселина и скоро да си в Отчетни ти пожелавам! Wink
присъединявам се към пожеланието.Успех в биебеправенето и повечко спокойствие и отпимизъм няма да са ти в повече Peace
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че трябва да изпадаш в паника, от един два опита рядко става, особено ако не са в подходящия момент. Но преглед при гинеколог не вреди -  за твое собствено успокоение. Предполагам, че след аборта си ходила на такъв. Ако тогава е нямало проблеми, не се притеснявай  сега.
Виж целия пост
# 8
Спокойно! Всичко ще е наред!
Направи си стандартния гинекологичен преглед и се наслаждавай на просеса на правене на бебе! Успех!
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай,много жени правят аборт и след това износват здраво бебе.Успх в бебеправенето и да се похвалиш  bouquet
Виж целия пост
# 10
Не се тревожи, а действай; както са те посъветвали вече може да посетиш гинеколога си, успех Peace
Виж целия пост
# 11
Не се притеснявай,много жени правят аборт и след това износват здраво бебе.Успх в бебеправенето и да се похвалиш  bouquet


Успех не е повод да се притесняваш , не става винаги от първите опити  Peace
Виж целия пост
# 12
Не се притеснявай всичко ще е на ред малко по-вече опити и ще стани.Пожелавам ти успех.
Виж целия пост
# 13
Утре съм на преглед при гинеколожката....дано всичко е наред Simple Smile Още веднъж благодаря за съветите...страхотни сте
Виж целия пост
# 14
Аборта не е повод за тревоги...
Има жени с проблемно забременяване,без да са прибягвали някога до тази "услуга"
Тук искам да спомена,че в създаването на деца участват двама души!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия