Който е от Казанлък да помага

  • 588
  • 3
В Казанлък има една много добра гинеколожка- д-р Георгиева. Но за съжаление часовете й в клиниката са заети с месеци напред и ако вси пак успееш да се вредиш няма достатъчно време да те прегледа както трябва. Аз ходих на частно при нея, но откакто баща й почина  Sad спря да преглежда на частно в бащината й къща. Ако някай знае дали преглежда на часно все още и къде моля да пише.  Hug
Виж целия пост
# 1
Докато учех в К-к ходих  при нея-страхотен човек,страхотен лекар...Тогава работеше в клиниката зад Искра и тази след млкото площадче...преди винаги отивах малко преди края на работното й време (вечер) и никога не ме е връщала - самата тя ми е казвала да идвам така ,ако не успея да си запазя час.Сега незнам дали е възможно,минаха 4 години от както я видях за последно... Thinking
Виж целия пост
# 2
Да, аз за  тези клиники говоря. Но когато съм ходила у тях е имало много повече време да ми обръща внимание. Тя живееше до Розариума. Но поседния път като ходих, излезе една жена и каза, че вече не преглеждала там. И аз не живея в К-к вече, но скоро ще си ходя и реших да отида при нея. Аз съм уникален случай- получавам паническо разстройство при преглед. Губя съзнание и т.н. Само при нея не ми се получава. Явно някакси подсъзнателно й имам доверие. За това ми се щеше да я открия и да има време да ми обърне повече внимание, пък било и да ми струва повече. 
Виж целия пост
# 3
Попитай тук:  КАЗАНЛЪК - 6
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия