Коликите начин за преодоляване

  • 2 478
  • 58
Моля ви кажете ми как мога да ги облекча
Виж целия пост
# 1
Доста е писано по въпроса.Има различни капки-Еспумизан,Саб симплекс,Ентерокинд,Колиеф;чайчета от копър и анасон(може на Хип да си купиш или билки).Ние много гушкахме бебка и слагахме топли кърпи на стомахчето.
Виж целия пост
# 2
Няма. Трябва да се изтърпят и от двете страни и това е  Confused
Виж целия пост
# 3
Освен всички капки, чайчета и т.н, които лично според мен не действат. При дъщеря ми помагаха топли компреси на коремчето. Затоплях с ютията нагъната памучна пелена. Спираше за кратко поне да плаче.
Виж целия пост
# 4
Аз давах капки Сап Симплекс-моите и двамата не са имали колики.Кърмих ги
Виж целия пост
# 5
Има начин - Инфакол. На повечето деца им действат добре и коликите значително намаляват.
Виж целия пост
# 6
Коликите и при двете ми дечица ги облекчавах със Саб симплекс и топли компреси на коремчетата.
Виж целия пост
# 7
Капки и баналното много гушкане.
Виж целия пост
# 8
При нас не действаха,нито Саб,нито Еспумизан,нито чайчета,нито топли кърпи(които действаха само около 20 минути.. Mr. Green)Само гушкане и разнасяне... Confused
Виж целия пост
# 9
И при нас нищо не действаше от написаното по-горе. Наистина топли кърпи на стомахчето я успокояваха за около половин час. Трябва да се въоръжиш с търпение и голямо гушкане. Успех.
Виж целия пост
# 10
при нас нищо не помагаше имаше ужасни колики до края на 4ти месец единственото което ми помагаше (може да ви прозвучи налудничаво или смешно)беше сешоара включвах го и от далече нагрявах коремчето на дидко само така спираше да плаче и заспиваше след това го слагах да спинка по коремче и така спеше и спи до ден днешен явно от затоплянето му минаваше Peace
Виж целия пост
# 11
На нас само сешоара ни помагаше и Инфакола донякьде PeaceТова за нас беше кошмарен пероид,направо не искам да се сещам(коликите ни продьлжиха по4ити до 5-я месец) Tired
Виж целия пост
# 12
и при нас нищо не помага
Виж целия пост
# 13
Ние ги преодоляваме със Саб Симплекс и търпение  Tired
Виж целия пост
# 14
На нас само сешоара ни помагаше...
И на нас,плюс мноооооооооого гушкане и люшкане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия